Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Metroidvania Oyunu Restless Lands Steam’de Yerini Aldı

Ankara merkezli bağımsız oyun stüdyosu Team Crackin' tarafından geliştirilen ve yayımlanan metroidvania türündeki Restless Lands'in Steam sayfası açıldı.

Yerli ekiplerin mutfağından çıkan oyunlar Steam’e akın etmeye devam ediyor. Bu yıl içinde Cardboard Town, Castle of Alchemists ve Pile Up! gibi birbirinden güzel yerli yapımların çıkışına şahit olduk. Türk oyun ekosistemi için oldukça verimli geçen 2023, gelecek vaat eden bir projeye daha sahne olacak.

Ankara merkezli bağımsız oyun stüdyosu Team Crackin’ tarafından geliştirilen ve yayımlanan Restless Lands, Steam’de yerini aldı. Viking temalı Metroidvania oyunu, 2D piksel sanatı, animasyonları, keyifli atmosferi, mitolojik öğeleri ve daha birçok özelliğiyle oldukça keyifli bir macera vaat ediyor.

Viking Temalı Restless Lands’in Steam Sayfası Açıldı

yerli oyun Restless Lands

Midgard’daki yaşam için çok önemli olan eşsiz mavi çiçeklerin büyülü bahçesini yeniden canlandırmayı amaçlayan genç bir savaşçı olarak yolculuk ediyoruz. Serüvenimiz boyunca yok oluşa neyin sebep olduğunu öğrenecek, efsanevi canavarlarla savaşacak ve dünyayı tehdit eden karanlık güçleri durduracağız. Hikaye boyunca çözmemiz gereken bilmeceler ve daha birçok zorluk olacak.

Viking kültüründen ve efsanelerinden ilham alan ortamıyla öne çıkan Restless Lands, görevlerimizde bize yardımcı olan ve keşfedilecek yeni alanların kilidini açan güçlü beceriler ve yükseltmeler içeriyor. Team Crackin’ imzalı yerli metroidvania oyununun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak dilerseniz Steam‘den istek listenize ekleyerek yerli ekibe destek olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.