Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yerli Çiftçilik Simülatörü Lamu, Çok Yakında Steam’e Geliyor

11 Haziran'daki Steam Next Fest'e katılacak yerli yapımlardan biri olan Lamu, fantastik öğelerle dolu keyifli bir çiftçilik simülasyonu sunuyor.

Steam, Türk geliştiricilerin oyunlarıyla dolmaya devam ediyor. 11 Haziran’da başlayacak olan Next Fest‘in katılımcıları arasında yer alan Lamu da onlardan biri. Fantastik öğelerle dolu bir çiftçilik simülatörü olan yerli yapım, bağımsız stüdyo LamuGame tarafından geliştiriliyor. Türkçe dahil beş farklı dil desteği sunan Lamu, şu anda Steam mağazası üzerinden istek listesine eklenebiliyor.

Henüz çıkış tarihi açıklanmayan oyun, Erken Erişim olarak piyasaya sürülecek. Oyunculardan aldıkları geri bildirimlere dayanarak Lamu’yu geliştirmeyi planlayan ekip, zamanla yeni mekanikler ve farklı düşman türleri ekleyeceklerini söyledi. En az bir yıl Erken Erişim’de kalacaklarını belirten LamuGame, geliştirme sürecine topluluğu Discord sunucusu ve geri bildirimler aracılığıyla dahil etmeyi planladıklarını aktardı.

Lamu, Büyülü Bir Çiftçilik Macerası Sunuyor

Erken Erişim sürümünün güncel yapısı hakkında da bilgi veren LamuGame, “Oynanabilir bir harita, kesilebilir ağaçlar ve çalılar, kazma yeteneği ve hasat yapma seçeneği; 9 farklı öğe, gece düşmanları ve çeşitli sahneler, oyunun şu anki halinde bile oynanabilir kılıyor” ifadelerini kullandı. Şimdi gelelim Lamu’nun nasıl bir oyun olduğu sorusuna.

lamu steam

Bilge yaşlı büyücü tarafından bir zamanlar kullanılan koruyucu sihirli küre, kaybolmuş durumda ve köyünüzü tehditlere karşı savunmasız bırakmış durumda. Tarlaları büyütmek, kristalleri toplamak ve büyücüye kürenin büyüsünü yeniden canlandırmasında yardımcı olmak için görevlere atılıyorsunuz. Ancak, yolculuk her gece tarlalarda bir yürüyüş olmayacak, karanlık güçler misyonunuzu engellemeye çalışıyor.

Gecelik tehditleri püskürtmek için stratejiler geliştirin ve görevinizden sapmadan kararlı kalmalı, köyün koruyucu büyüsünü yeniden canlandırmak için hayati kristalleri toplamalı ve ekipmanınızı yükselterek güçlü bir savaşçıya dönüşmelisiniz. Yerli yapım Lamu‘nun demosunu Steam‘den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.