Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yepyeni Bir Jurassic World Oyunu Duyuruldu!

Jurassic World Evolution geliştiricisi Frontier Developments üçüncü bir Jurassic World oyununu duyurdu. Projenin çıkış aralığı da belli oldu.

Jurassic World Evolution geliştiricisi Frontier Developments, Universal Products & Experiences ile işbirliği kapsamında üçüncü bir Jurassic World oyunu için yepyeni bir lisans anlaşması imzaladığını duyurdu. Geliştirici ekip imzaladığı projeyi 1 Haziran 2025 ile 31 Mayıs 2026 tarihleri arasında kapsayan dönemde piyasaya sürecek. Dolayısıyla oyunun çıkış aralığının da belli olduğunu aktarabiliriz.

Jurassic World 1 ve 2, Frontier Developments’ın en iyi yapımları olarak karşımıza çıkıyor ve ilk iki yılda elde ettiği gelir açısından gerçekten de büyük işler başarıyor. Jurassic World Evolution aynı zamanda şirketin bugüne kadar en çok satan oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yeni projenin ise yepyeni başarılara imza atması bekleniyor.

Üçünci Bir Jurassic World Oyunu Geliyor

Frontier Developments İcra Kurulu Başkanı Jonny Watts yaptığı basın açıklamasında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “En çok satan oyun serimiz için Universal Products & Experiences ile olan işbirliğimiz bizi heyecanlandırıyor. Üçüncü bir oyun yapmak için kollarımızı sıvıyor ve heyecan dolu planlarımız hakkında sizlere daha fazla bilgi sunmayı dört gözle bekliyoruz.

JurassicWorldEvolution31

Frontier Developments ayrıca her yıl yeni bir yaratıcı yönetim simülasyonu oyunu çıkarmayı planladığını bildirdi. Öte yandan sahip oldukları bir marka adına duyurulmamış proje üzerinde çalıştıklarını aktardı. Bu oyunun ise önümüzdeki aylarda duyurulması bekleniyor. Yeni duyurulan proje aynı zamanda simülasyon unsurlarını içeriyor ve serinin sevilen özelliklerini kapsıyor. Ek olarak yepyeni mekanikler içeriyor.

Peki, siz yeni proje için heyecanlı mısınız? Serinin daha önceki oyunlarını oynadınız mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.