Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeniliklerle Dolu Ücretsiz The Sims 4 Yaması Yayınlandı

The Sims 4 geliştiricisi EA, ücretsiz yeni bir yama duyurdu. Yeni güncelleme vücut kılları, güncellenmiş telefon arayüzü, istekler ve korkular gibi önemli mekanikleri içeriyor.

The Sims 4, High School Years genişleme paketinin başlamasından önce büyük bir oyun güncellemesi aldı. Gelen bu büyük güncelleme tüm oyuncular için ücretsiz. High School Years genişleme paketini satın almazsanız Sim’leriniz Copperdale Lisesi‘ne gidemeyecek. Yani balolar, sınavlar ve etkinlikler olmayacak. Ancak güncellemeyle birlikte birçok yeniliğe erişebileceksiniz.

Güncellemeyle geliştirilen ilk özellik yeni bir telefon oldu. The Sims 4’teki telefon yeni bir arayüzle güncellendi ancak tüm işlevler hala kullanılabilir durumda. EA, arka planları ve renkleri değiştirme seçeneği sundu. Gelen bir diğer özellik, daha önce oyunda yer almayan vücut kılı oldu. Genç ve daha büyük yaştaki Simler artık kurt adam olmadan vücut kıllarına sahip olabilir.

The Sims 4 Güncellemesi Birçok Özel Ayar İçeriyor

The Sims 4

Bu yenilikteki en büyük detay vücut kıllarının uzayabilmesi. Yani dilerseniz Simlerinizi tıraş edebilirsiniz. Sims 4’ün Create-A-Sim menüsü artık daha fazla cinsel yönelimi destekliyor. Bu seçeneklere Cinsiyeti Özelleştir kısmından ulaşabilirsiniz. Bu kısımda üç seçenek mevcut olacak. Bu seçeneklerin birbirinden bağımsız olması, bol çeşitliliğe olanak tanıyacak.

Electronic Arts daha önce The Sims 4’ün teknik olarak hala bir erkek ve kadın ilişkisi ile sınırlı olduğunu belirtmişti. Geliştiriciler, bu güncellemenin cinsiyet yeniliği için ilk adım olduğunu belirtti. Sistem daha sonra diğer cinsiyetleri destekleyecek şekilde genişletilebilecek. Bir diğer özellik ise geliştiricinin Simlerin istek ve kaprislerini kaldırıyor olması.

The Sims 4

Ayrıca Simlerin istekleri ve korkuları da değişiyor. Bunun için üç seçenek bulunacak: uzun vadeli, kısa vadeli ve durumlara tepki veren. Öte yandan korkular, yangın gibi oyun içinde meydana gelen şeylere dayanarak üretilecek. Ancak bunu istemiyorsanız, oynanış menüsünden kapatabilirsiniz.

Köşelerden nefret ediyorsanız, bir yapı oluştururken yeni araçları kullanarak kavisli duvarlar yapabilirsiniz. Electronic Arts, özelliğin kavisli duvarlar, çitler ve platformlar yapmaya olanak tanıyacağını belirtti. Bu yeni duvarlarla çok sayıda kapı ve pencere eşleşiyor ancak mükemmel şekilde eşleşmeyen bazı yapılar da var. İnşa Et/Satın Al menüsünde mükemmel olanları seçmek için yeni bir filtre de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.