Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Warhammer 40K Oyunu Space Hulk: Tactics Bu Yıl Çıkıyor

Sıradaki Space Hulk oyunu Tactics bu yıl sonunda satışa çıkacak.

Focus Home Interactive ve Cyanide, yeni sıra tabanlı taktiksel oyunları Space Hulk: Tactics’in duyurusunu gerçekleştirdi. Warhammer 40.000 evreninde geçecek olan oyun için aynı zamanda ilk görüntüler de yayınlandı.

Yeni warhammer 40k oyunu space hulk tactics bu yil cikiyor 1

Space Hulk: Tactics’te iki ayrı taraf olacak ve hikâye tabanlı campaign modunda, iki farklı fraksiyonun gözünden senaryoyu göreceğiz. İlk senaryo modunda bir Blood Angels ekibi yöneteceğiz, ilerledikçe gelişeceğiz. Diğerinde ise Genestealers’ı kontrol edeceğiz ve bu da bir Space Hulk oyununda ilk defa gerçekleşecek.

Popüler masa oyununun kurallarını temel olan Space Hulk: Tactics, özel bir kart sistemiyle geliyor. Kartlarla her maç öncesi ekibinizi özelleştirebiliyorsunuz ve savaşın durumunu etkileyecek, değiştirecek yetenekleri doğru anlarda kullanabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Space Hulk: Tactics’te online multiplayer kısmı da olacak ve Blood Angels, Space Wolves, Ultramarines ve Dark Angels seçilebilir taraflar olarak bulunacak. Space Hulk: Tactics’in çoklu oyuncu modunda kendi haritalarınızı da yaratabilecek ve arkadaşlarınızla beraber deneyebileceksiniz.

Warhammer 40.000 hayranlarının merakle beklediği yeni Space Hulk: Tactics, muhtemelen bu yılın sonunda satışa çıkmış olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.