Warframe

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.5

Kullanıcı

Yeni Warframe Fortuna Ek Paketi Çıktı

Beklenen Warframe Fortuna güncellemesi yayınlandı.

Digital Extremes bugün yaptığı duyuruyla Warframe’in sıradaki ücretsiz güncellemesi Fortuna’nın Steam PC kullanıcılarına sunulduğunu açıkladı. Yayınlanan basın bültenine göre bu yeni açık dünya ek pakette tüm seviyelerden oyuncular faydalanabilecek ve yeni oyun içeriklerine erişebilecekler.

Fortuna ek paketinde oyuncular Fortuna yeraltı şehrinde Solaris United ile arkadaşlık kuracak ve gezegen yüzeyinde devasa, yeni Landscape of The Orb Vallis’i keşfedebilecekler. Aynı zamanda faction hikayelerine de giriş yapabilecek, The Business, Eudico, Rude Zuud, Ventkids ve diğerlerinden haberdar olabileceksiniz.

Warframe Fortuna’da oyuncular aynı zamanda vahşi ve güçlü Garuda Warframe’in hikayesini de takip edecekler. Bu yeni Warframe karakteri sağlık tabanlı yetenekleriyle ölümcül bir kombinasyon oluşturacak ve düşmanlarını yıkıma uğratacak.

Yeni ek paket Fortuna bir süre önce duyurulmuştu ve oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Steam’in de en popüler multiplayer oyunları arasında yer alan Warframe, dünyayı tehdit eden düşmanlara karşı savaşma fırsatı sunuyor. 2013 yılında yayınlanan oyun, o tarihten bu yana Steam üzerinde tamamen ücretsiz olarak indirmeye açık.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>