Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Valorant Gece Pazarı İçin Tarih Belli Oldu

2023'ün ilk Valorant Gece Pazarı için tarih açıklandı. Popüler silah kaplamalarında önemli indirimlerin olacağı etkinlik, 16 Şubat ile 28 Şubat arasında gerçekleşecek.

Oyuncuların, birbirinden güzel silah kaplamalarını normalden daha ucuza satın alabilmelerini sağlayan Valorant Gece Pazarı Şubat 2023‘te geri dönüyor. İki ayda bir gelen ve sınırlı süreliğine geçerli olan bu özel etkinlik, son olarak aralık ayında gerçekleşmişti. Yakın zaman önce yepyeni bir harita içeren 6. Bölüm‘e başlayan popüler FPS oyunu, bir kez daha skin fiyatlarını aşağıya çekerek cüzdanları bayram ettirecek.

Peki, yeni Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek? Riot Games tarafından yapılan açıklamada, etkinliğin 16 Şubat‘ta başlayacağı ve 28 Şubat‘a kadar süreceği belirtildi. Bu da, fırsatlardan yararlanmak için 12 gününüz olacağı anlamına geliyor ki, bence gayet yeterli bir zaman. Bildiğiniz gibi, Gece Pazarı’nda hangi silah kaplamalarının indirime gireceği önceden paylaşılmıyor. Size özel gelen skinleri yalnızca mağazaya girdiğinizde görebiliyorsunuz.

Yeni Valorant Gece Pazarı 16 Şubat’ta Geliyor

yeni valorant gece pazarı

16 Şubat günü geldiğinde, sahip olduğunuz Valorant Points ve Radianite Points miktarının yanında Gece Pazarı logosunu göreceksiniz. Buna tıkladığınızda, size özel sunulan altı kartla karşılaşacaksınız. Rasgele sunulan kaplamaları ve indirimleri görmek için her birine tıklayabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken tek şey, hangi silah skinini satın alacağınıza karar vermek olacak. Gece Pazarları her oyuncuyu memnun etmeyi başaramasa da, neredeyse yarı yarıya düşen fiyatlar önemli bir tasarruf şansı tanıyor.

Daha önce bildirdiğimiz gibi Riot Games, geçtiğimiz haftalarda Teamfight Tactics ve League of Legends kaynak kodlarının çalınmasına yol açan bir sosyal mühendislik saldırısı yaşamıştı. Şirket, 6.02 Yaması’nın her zamanki iki haftalık güncelleme döngüsünden bir hafta sonra, 7 Şubat’ta geleceğini açıkladı. Bir hafta sonra da 6.03 Yaması’nın yayına alınması planlanıyor. Peki, sizin yeni Valorant Gece Pazarı‘nda beklediğiniz kaplama hangisi? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar bölümüne bekliyoruz.

İlgili Yazılar

Valorant Crosshair Kodları 2023

Valorant Hileleri 2023 – Valorant Hile Nasıl Açılır?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.