Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Valorant Ajanı Mage Sızdırıldı! Yetenekleri Neler?

Taktik tabanlı FPS oyunu Valorant, ilk Türk ajanı Fade'i daha yeni takdim etmesine rağmen yepyeni bir karakteri daha oyuna eklemeye hazırlanıyor. Peki, yeni Valorant ajanı Mage kim ve yetenekleri neler? Dahası ne zaman gelecek? Bilmeniz gereken her şey burada!

Görünüşe göre yeni Valorant ajanı sızdırıldı. 5. Bölüm 1. Kısım için startı veren ünlü FPS oyunu, ilk Türk karakteri Fade‘i yakın bir zaman önce oyunculara takdim etmişti. Bu yenilik henüz tazeliğini korurken Valorant yeni ajan sızıntıları gelmeye başladı. Peki, oyuna eklenecek bir sonraki karakter kim olacak? Yetenekleri belli mi? Dahası, ne zaman gelecek?

Valorant oyuncuları arasında bilinen bir Twitter hesabı olan ValorLeaks, geçtiğimiz günlerde merak uyandıran bir paylaşım yaptı. Kısa, ancak Valorant topluluğu arasında müthiş bir heyecan yaratan bu tweet, oyuna gelecek bir sonraki karakterin Mage olacağını iddia ediyor. Valorant yeni ajan sızıntıları konusunda son derece güvenilir bir kaynak olan ValorLeaks, henüz bir fotoğraf veya ayrıntı vermemesine rağmen bu dört kelimelik paylaşımı ile gündem oluşturmayı başardı.

Yeni Valorant Ajanı Mage Kimdir?

yeni valorant ajanı 2022

Şu anda Valorant’ta 20 ajan var. Karakter kadrosunda dörder tane Sentinel ve Controller bulunuyor. Nisan ayında gelen Türk ajan Fade, Initiator yani Öncü Ajan olarak oyuna eklendi. Bu yüzden yeni Valorant ajanı Mage‘in Sentinel veya Controller sınıfına girmesini bekliyoruz. En azından Riot farklı roller arasında bir denge kurmak istiyorsa bu en mantıklısı olacaktır.

Henüz yeni ajan hakkında hiçbir şey bilinmese de, ajanın daha önce ortaya çıkmış olabileceğine dair bazı söylentiler var. LeanIze isimli Twitter kullanıcısına göre, Mage’in yüzü Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti‘ndeki bir oyuncu kartında zaten ortaya çıktı. Eğer bu bilgi doğruysa Mage, oyuna eklenecek bir sonraki kadın ajan olacak. Resimde onu açık sarı saçları ve mor bir elbisesi ile görüyoruz. Ayrıca elinde sihirli yetenekleri olduğunu gösteren bir çeşit sihirli iksir tutuyor.

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni ajan sızıntıları arasında çıkış tarihi bilgisi yer almıyor. Esasen Riot Games tarafından henüz resmi bir açıklama dahi gelmiş değil. Fakat yeni ajan ekleme döngüsüne bakıldığında Mage’in 5. Bölüm 2. Kısım veya 3. Kısım’da çıkabileceğini söyleyebiliriz. Son ajanı Fade’i nisan ayında duyuran Riot, yeni Valorant ajanlarını genellikle iki ayda bir açıklıyor. Eğer şirket bu alışkanlığını devam ettirirse, temmuz ayı gibi Mage ile karşılaşabiliriz.

Yeni Valorant Ajanı Mage Yetenekleri

Valorant yeni ajan sızıntıları

Yeni Valorant ajanı olması beklenen Mage yetenekleri ile şimdiden merak uyandırsa da, henüz bu konuda bir bilgimiz yok. Fakat karakterin sihir yeteneklerine sahip olduğundan yola çıkarsak çok renkli animasyonlar ve etkileyici büyü becerileri ile geleceğini tahmin ediyoruz. Mage hakkında daha fazla bilgi öğrenir öğrenmez sizleri haberdar edeceğiz.

O zamana kadar en iyi nişangah ayarları için Valorant crosshair kodları listemize göz atabilirsiniz. Ayrıca Valorant’ta ne kadar para harcadığınızı merak ediyorsanız cevabı buradan öğrenebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.