Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Uncharted Oyununun Gelebileceğini Gösteren Gelişme

Uncharted hayranlarına müjdeli haberler getirdik, muhtemelen serinin yeni bir oyunu geliştirme aşamasına girdi.

Reddit’te olası yeni bir Uncharted oyunuyla ilgili bilgiler ortaya çıktı. Oyunun hayranları Naughty Dog ve Bend Studio’nun yeni projesini öğrenme umuduyla şirket çalışanlarının LinkedIn profillerini araştırıyordu. Görünüşe göre, hayranların çabaları boşa çıkmadı ve yeni bir proje için açılan iş ilanı buldular.

Son oyunun üzerinden bu yana yıllar geçtiği için hayranlar serinin devam edip etmeyeceğini merak ediyordu. Aslında son oyunla birlikte serinin ana karakteri Nathan Drake‘in hikayesi sona ermişti ancak hayranlar bu karakterin yaşlılığını veya kızını oynadığımız yeni bir oyun görmek istiyor. Öyle ki, oyunun Reddit sayfası bu tarz isteklerle dolup taşıyor.

Yeni Bir Uncharted İçin İş İlanı Açıldı

Yeni Uncharted Oyununun Gelebileceğini Gösteren Gelişme

İş ilanı yalnızca serinin ilk üç oyununun PS5 versiyonları için olsa bile hayranlar bu haberi bile sevinçle karşılıyor. Şimdi bu söylentiyi kendimizce yorumlayalım, bu iş ilanının birkaç açıklaması olabilir; Daha önce Bend Studio’nun iptal edilen Last of Us çok oyunculu oyunu üzerinde destek stüdyosu olarak çalıştığı bildirilmişti. Bu proje açıklandı ama neden ismi anılmadı, bilmiyoruz.

Uncharted söylentileri de tam bu noktada devreye giriyor. PlayStation‘ın Uncharted markasını yeniden alevlendirmek istediğine dair söylentiler ve göstergeler vardı ancak Naughty Dog, Bend Studio’nun serinin hikayesini noktalıdığı konusunda kararlıydı. Ne yazık ki şu anda elimizdeki tek şey spekülasyon. Yine de serinin hayranları için ufak da olsa bir umut doğmuş oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.