Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Tomb Raider Oyununun Senaryosu Sızdırıldı

Unreal Engine 5 ile geliştirilecek olan yeni Tomb Raider oyunu hakkında birkaç sızıntı yapıldı. Şirketin avukatı harekete geçerek bir podcast bölümünü sildirdi.

Colin Moriarty’nin yayınladığı bir Podcast’te, Tomb Raider oyunu hakkında birkaç bilgi sızdırdı. Moriarty:” Lara Croft artık oyununun zirvesinde. Miras ve ailevi meselelerle uğraşan tecrübesiz genç kadının günleri geride kaldı, Lara çocukluğunu bırakıp macera ve amaçlı bir hayatı tamamen benimsedi. Sonrasında başarılı kadın, harabeler arasında olmayı kabul etti.” dedi.

Devamında ise: ‘‘Lara, uzun yıllar unutulmuş yerlerin derinliklerine daldı, birçok hain rakiple savaştı ve dünyanın kayıp sırlarını öğrenmeye çalıştı. Ama yıllar geçtikçe Lara zirvede yalnızlaştı. Bu sonraki bölümün başlangıcı, Lara’ya bu macerada tek başına ayakta duramayacak kadar büyük bir sorun getiriyor. Lara, ancak yanında bir ekiple üstesinden gelebileceği bir zorlukla karşılaşacak.” dedi.

Yeni Tomb Raider Oyunu, Unreal Engine 5 ile Geliştirilecek

Tomb Raider

Daha sonra ortak sunucular Chris ve Dustin, Tanvi adında bir kadın olan Lara ve Devindra adında bir adamı içeren iki sahne canlandırdı. Son olarak Moriarty, aradıkları kadın oyuncunun başka bir kadın karakterle romantik sahneleri olabileceğini, ancak çıplaklık olmayacağını belirtti. Pazartesi öğleden sonra Moriarty, podcast’in belirli bir bölümünü kaldırmaya karar verdiğini söyledi.

Çünkü Crystal Dynamics avukatı hemen harekete geçerek, yasal yollara başvurdu. Nisan ayında Tomb Raider serisinin bir sonraki bölümünün Unreal Engine 5’te yapılacağı duyuruldu. Bu, Crystal Dynamics’in Square Enix ile yapılan büyük bir anlaşmanın parçası olarak Embracer tarafından satın alınmasından bu yana Tomb Raider‘ın ilk çıkışı olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.