Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yıldız Oyuncu, Yeni Tomb Raider Filmi Hakkında Konuştu

2018 yılında vizyona giren Tomb Raider filminde Lara Croft karakterine hayat veren ünlü oyuncu Alicia Vikander, devam filmin yapılıp yapılmayacağı hakkında konuştu.

Başrolünde Alicia Vikander’ın olduğu yeni Tomb Raider film serisi, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Gişede yaklaşık 275 milyon dolar kazanan film, özellikle aksiyon sahneleriyle büyük bir beğeni toplamıştı. Fakat çok beklenen devam filmi bir türlü gelmedi. Peki, dört yıldan sonra dahi hala umut var mı?

Filmde Lara Croft karakterini canlandıran Vikander, Entertainment Weekly ile yaptığı bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Amazon’un Tomb Raider’ın film haklarına sahip olan MGM’i satın alması nedeniyle serideki geleceğin belirsiz dolduğunu söyledi. Tomb Raider 2 hakkında hiçbir fikrinin olmadığını belirten Oscar ödüllü aktris, “Misha Green’in yönetmen koltuğuna geçmesiyle bir kez daha Croft oynamak için geri dönecektim. Devam filmini yapmak için Misha ve ben hazırdık, ancak şimdi filmin yapılıp yapılmayacağı konusu başkasının elinde” ifadelerini kullandı.

Bir Sonraki Tomb Raider Filmi Belirsizliğini Koruyor

tomb raider film

Green’in devam filmine dair vizyonunu çok sevdiğini belirten Vikander, yeni Tomb Raider filmi hakkında fazla ayrıntı paylaşamayacağını ifade etti. Croft’un, kaybolan babasını aramasını konu alan ilk film, Roar Uthaug tarafından yönetilmişti. 2018’de vizyona giren yapım, ABD’de yalnızca 58 milyon dolar gişe yapmasına rağmen, yurt dışından elde ettiği 216 milyon dolar sayesinde toplamda 275 milyon dolar kazandı.

Tomb Raider 2 çekimleri 2020 yılında başlayacaktı, ancak koronavirüs salgının patlak vermesi nedeniyle 2021’e ertelendi. Şu anda buzlukta tutulan projenin hayata geçip geçmeyeceği halen belirsizliğini koruyor. 2018’deki Tomb Raider, Angelina Jolie’nin başrolde oynadığı 2003’teki Tomb Raider: The Cradle of Life’dan bu yana serideki ilk film olmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.