Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni The Walking Dead Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Walking Dead: Destinies'in çıkış tarihi belli oldu. Merakla beklenen oyun, önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak.

Flux Games tarafından geliştirilen The Walking Dead: Destinies benzersiz ve ilgi çekici bir konsept ile dizideki olayların öncesini öğrenmesini ve dizide geçen ikonik anları oynamamızı sağlayacak. Oyunun benzersiz noktası ise dizide yaşanan ikonik anların gidişatını, oyunda verdiğiniz kararlar ile değiştirebilecek ve kendinize yeni bir yön çizebileceksiniz.

Diziyi izlerken bazı karakterlerin bazı seçimlerine deli olduysanız ve “keşke bunu böyle yapsa” dediğiniz şeylerin tamamında kontrol sahibi olabileceksiniz. Komadan uyanıp dünyasının sonsuza dek değiştiğini gören Rick Grimes olarak oynayacağınız oyunda, seçimleriniz ile bu köklü evreninin gidişatını değiştirebileceksiniz. Peki, kağıt üzerinde güzel duran tüm bu anlatılar, pratikte nasıl görünüyor?

The Walking Dead: Destinies Çıkış Tarihi

Yeni The Walking Dead Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Walking Dead: Destinies 17 Kasım 2023 PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series One, Xbox Series S, Xbox Series X ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun, tüm platformlarda 50 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu arada, oyunda dizide gördüğümüz çiftlik bölgesi, hapishane ve Woodbury bölgelerine gideceğimiz de kesinleşti.

Oyundaki tüm karakterler, Flux Games tarafından aslına sadık kalınarak yeniden yaratıldı. Buna rağmen, oyunun tanıtım fragmanının altında birçok olumsuz yorum yer aldığını görebilirsiniz. Yine de grafikleri ve dizi benzerliklerini bir kenara bırakırsak, güzel bir hayatta kalma oyunu ile karşı karşıyayız diye düşünüyoruz. Yerleşim yeri yönetme, kaynak toplama ve seçimlerimizle hikayeye yön verme gibi seçenekler bir hayli keyifli duruyor.

Son olarak, oyunun Türkiye fiyatının 1.332,65 TL olarak belirlendiğini söyleyen kaynaklara rastladık ancak şuan oyunun mağaza sayfalarına Türkiye’den erişemediğimizi belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.