Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Story of Seasons’tan İlgi Çekici Detaylar Ortaya Çıktı

İlk olarak Mayıs 2023 tarihinde duyurulan Story of Seasons için yeni detayların yanı sıra aynı zamanda oyun içi görüntüler bizlere sunuldu.

Dikkat çekici çiftlik macerasını bünyesinde barındıran ve oyunculara rahatlatıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen Story of Seasons oyunundan yepyeni detaylar ortaya çıktı. Yeni bilgiler, Marvelous tarafından gerçekleştirilen dijital sunum etkinliği esnasında bizlere sunuldu. Her ne kadar ilgi çekici bilgiler bizlere sunulsa da oyunun hangi platformlara çıkış yapacağı ve ne zaman geleceği belli olmadı. İlerleyen süreçte oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğinin açıklanmasını bekliyoruz.

İlk olarak Mayıs 2023 tarihinde duyurulan Story of Seasons için yeni detayların yanı sıra aynı zamanda oyun içi görüntüler bizlere sunuldu. Sevilen serinin henüz adı belli olmayan bir sonraki oyunu için beklentiler bir hayli yüksek. Oyun şu anda geliştirilme aşamasında bulunuyor ve ekip, projenin üzerinde bir hayli durduğunu aktarıyor.

Story of Seasons’ın Yeni Oyununda Planör Bulunacak

Story of Seasons serisi yöneticisi Hikaru Nakano geliştirilme süreci hakkında çeşitli bilgiler verdi ve yeni bir bakış açısı sunmak için etkinliğe katıldı. Oyun içerisinde güncellenmiş doğal aydınlatma sisteminin, festival tarzında havai fişeklerin ve sürükleyici bir atmosferin bizlere sunulacağı belirtiliyor. Proje şu anda aktif olarak geliştirilme aşamasında bulunuyor ve daha sonraki bir tarihte tam olarak duyurusunun yapılması planlanıyor.

Story of Seasons

Öte yandan serinin en yeni oyununda oyuncuların kontrolünü geçeceği bir planör ve hayranların en sevdiği evcil hayvanların geri döndüğüne tanıklık etmeye hazırlanıyoruz. Yeni oynanış özelliklerinin olacağının doğrulandığı yapım için yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu video Marvelous Showcase 2024 sunumu kapsamında bizlere sunuldu ve oyundan çeşitli detayları ön plana çıkardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.