Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Star Wars: Knights Of The Old Republic Oyunu Gelebilir

BioWare'in yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığı söylentisi, sağlam yerlerden geliyor.

Geliştirilme aşamasından çıkamadan tarihin tozlu sayfalarına karışmış ya da geliştirme aşamasına henüz yeni girmiş oyunlar hakkındaki haberleri derleyen Liam Robertson adlı gazeteci, BioWare‘in yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu.

star wars knights of the old republic

Robertson, kısa süre önce gerçekleşen bir program esnasında, BioWare Austin stüdyosunun artık sadece Star Wars oyunlarını geliştirmek için çalışacağını dile getirdi. BioWare’in Austin’deki stüdyosu, Star Wars oyunlarının tanınan MMORPG’si Old Republic’i de geliştirmiş olan stüdyo.

Gazeteci, stüdyonun Star Wars: Knights of the Old Republic oyunu için bir remake geliştirdiğini ancak yapım aşamasının hangi seviyede olduğunu bilmediğini açıkladı. Oldukça iddialı ve kesin duran ifadeler, Star Wars oyunlarını sevenler tarafından heyecanla karşılandı.

Kendi başına ayrı bir oyun gibi test edilen bir remake olduğunu da eklemiş. Konu olarak da şu anda çekilmekte olan Star Wars filmleriyle doğrudan bağlantılı içerikler oyuncuları bekliyor olacak. Kısacası oyun ilk test aşamalarına geçmiş ve hikayesi de belirlenmiş deniyor. Eğer öyleyse, yakın zamanda oyun hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiz demektir.

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.