Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreni Bizleri Bekliyor!

Phoenix 2.0 ile Echo of Soul aksiyon ve gerilimi en üst seviyeye çıkarıyor.

MMO oyunları arasında efsanevi olarak gösterilen Echo of Soul, dev güncellemesi ile milyonlarca oyuncunun yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni Şövalye sınıfı ile oyuncuları ortak bir çatı altında toplayan Echo of Soul, aksiyonu da en üst seviyeye çıkarıyor.

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreni Bizleri Bekliyor 3

Ülkemizde %100 Türkçe olarak oynanan ve oldukça geniş bir kitleye hitap eden Echo of Soul, 20 Aralık’ta dev bir güncelleme alıyor. Yeni Şövalye sınıfı Phoenix 2.0 ile daha geniş bir evrene sahip olacak oyun içerik bakımından da zenginleştirilecek. Oyunda Akıncı rolünde raide(DPS), Savunucu rolünde tank olarak mücadele edeceğimiz Şövalye sınıfı, inanılmaz derece aksiyon ve gerilim yüklü olacak. Oyun içerisinde her sınıf için geçerli alt sınıflar Şövalye sınıfı içinde kullanılabilecek.

Oyunun ilk kalkan sınıfı olan Şövalye, savunucu rolündeyken hem oyunculara hem de takım arkadaşlarına kolaylıklar sağlayacak. Darbeleri emen bir yapıya sahip olan Şövalye, Akıncı rolündeyken de üzerinde biriktirdiği güçlendirmelerle etkileyici darbeler yaratabilecek ve çok yönlü bir oynayış tarzı sunacak. Phoenix 2.0’ın gelişini festival tadında geçirecek olan Tam Game, oyunculara özel etkinlikler ve zengin içerikler sunacak. Oyunculara en hızlı seviye atlama ödülleri sunan Tam Game, en iyi sınıf dizilimleri ile erken taktikleri de oyunculara benimsetecek. Tüm bunlara ek olarak oyun dışında video ve sosyal medya etkinlikleri de oyunculara sunulacak.

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreni Bizleri Bekliyor 2

20 Aralık 2017 Çarşamba günü yapılacak olan bakım sonrasında Phoenix 2.0 oyun severlerin karşısına çıkacak. Bu dev güncelleme ile birlikte EOS adeta küllerinden yeniden doğacak.

Oyunlar ilgili gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfasını ya da resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.