Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni South Park Oyunu Geliyor!

Çok sevilen iki South Park oyununun ardından üçüncü oyunun yolda olduğu da resmiyet kazandı.

Son etkinliğin bir parçası olarak THQ Nordic, ayrıntılar az olsa da şu anda yeni bir South Park oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Alone in the Dark, AEW Fight Forever, Destroy All Humans 2 gibi birçok önemli oyun görsek de yayıncı en büyük bombalardan birisini etkinliğin sonunda patlattı. Sevilen çizgi dizinin yeni oyunu duyuruldu.

South Park, şüphesiz günümüzün en büyük animasyon dizilerinden bir tanesi haline geldi. South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone, daha fazla dizi bölümü için anlaşmalarının yanı sıra bir oyun anlaşması daha imzaladı. Bu oyunu, Question Games’in geliştirdiği South Park oyunu ile karıştırmayın. Tabii ki bir yayınlama anlaşması olması mümkün ancak aksi onaylanana kadar, bu iki oyunu ayrı değerlendiriyoruz.

İki South Park Oyunu Geliştirilme Aşamasında

South Park Oyunu

Ne de olsa South Park birden fazla oyunu hak ediyor. Ne yazık ki, THQ Nordic’in South Park oyunu hakkında pek bir bilgi paylaşılmadı. Sunum, Randy Marsh’ın seslendirmesiyle ve yukarıda görülen görselle sona erdi. Evet, tüm bildiklerimiz bu kadardı. Bununla birlikte, THQ Nordic oyunu şimdiden tanıttıysa, önümüzdeki aylarda fragman yayınlanması muhtemel.

South Park yayın süresi boyunca bir sürü oyunu oldu ancak en çok öne çıkan ikisi South Park: The Stick of Truth ve The Fractured But Whole idi. Bu sıra tabanlı RPG oyunları, serideki geçmiş oyunlardan çok daha iyi karşılandı ve birçok hayran, aynı damarda başka bir South Park oyunu olacağını umdu. Görünüşe göre şu anda geliştirme aşamasında olan iki oyun ile bu her zamankinden daha mümkün hale geldi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.