Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Sonic the Hedgehog Oyunu Sızdırıldı

Yeni bir sızıntı sayesinde, Sega'nın 2024 yılında yayımlayacağı yeni bir Sonic the Hedgehog oyunu üzerinde çalıştığını öğrendik.

Son söylentilere göre, yeni bir Sonic the Hedgehog oyunu 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. Sonic markası son yıllarda yeniden canlandı. Başrolünü Ben Schwartz’ın üstlendiği iki yeni film gişe rekorları kırdı, çizgi romanlar yok satmaya başladı ve Netflix’te Sonic Prime’ın iki sezonu yayımlandı. Oyunlar tarafında ise Sonic Frontiers büyük bir başarı elde etti ve eleştirmenlerin karışık yorumlarına rağmen, oyuncular tarafından sevildi.

Bugün ise Sonic Superstars isimli nostaljik iki boyutlu bir oyun daha yayımlandı. Sonic, Tails, Knuckles ve Amy ile oynayabileceğiniz bu yeni oyun, nostaljik ancak 3 boyutlu grafiklerle yeniden dizayn edildi. Maalesef, oyunun Steam’deki fiyatı 1.499 TL olarak belirlendi. Hatta, birkaç kozmetik içeren Deluxe Edition’ı satın almak isterseniz, 1.698 TL‘yi gözden çıkarmanız gerek.

2024’te Sonic the Hedgehog Rüzgarı Esecek

Yeni Sonic the Hedgehog Oyunu Sızdırıldı

Nintendo Everything tarafından bildirildiği üzere, Sega of America’nın Sonic markası hakkında yaptığı bir sunum sızdırıldı. Önümüzdeki yıl, filmlerle aynı zamanlarda geçen ve Idris Elba’nın rol aldığı Knuckles dizisi ve Sonic Prime‘ın 24 bölümlük üçüncü sezonu gelecek. TheTailsTube VTuber mini dizisinin yanı sıra bir başka yeni Sonic mobil oyunu da 2024 İlkbaharında çıkacak.

Ayrıca yeni Sonic the Hedgehog oyunu da 2024 yılının kış aylarında yayımlanacak.Son olarak Shadow the Hedgehog’un yer alacağı üçüncü Sonic the Hedgehog filmi ise Aralık 2024’te vizyona girecek. Özetle, 2024 yılında Sonic hayranları için hem medya hem de oyun tarafında tonlarca yeni içerik gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.