Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Skyrim Modu NPC’lere Fizik Temelli Saçlar Ekliyor

3.000'den fazla NPC'yi elden geçiren yeni mod Skyrim'de yer alan karakterlerin kafalarını daha net bir şekilde bizlere sunuyor .

Bethesda stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise karşımıza gelen yeni mod, oyundaki tüm NPC karakterlerin yüzlerini ve saçlarını değiştiriyor. Kafa dokularını iyileştiren ve saç fiziği ekleyen yeni içerik oyuncuların denemesi gereken bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Daha fazla detaya girecek olursak mod geliştiricisi TaxEvasionMaster tarafından bizlere sunulan yepyeni sürüm, The Elder Scrolls V: Skyrim’in Special Edition paketi için geçerli oluyor. Dolayısıyla normal sürüm içerisinde bu modun çalışmayacağını belirtmek gerekiyor. Yeni sürüm oyunun grafiklerini büyük ölçüde geliştireceğinden dolayı denemenizi muhakkak tavsiye ediyoruz.

Skyrim’de Muhakkak Denemeniz Gereken Mod

3.000’den fazla NPC’yi elden geçiren yeni mod, oyunda yer alan karakterlerin kafalarını daha net bir şekilde bizlere sunuyor ve aynı zamanda saçlara yepyeni bir fizik sistemi ekliyor. Saçların dalgalanması, doğru şekilde hareket etmesi ve daha fazlasıyla beraber daha gerçekçi bir oyun içeriği bizlere sunuluyor. Yapımda 2.400 karakterin saçları bulunuyor. Dolayısıyla hepsinin saç fiziğine sahip olduğunu aktarabiliyoruz.

119005 1715967062 1887917413

The Elder Scrolls V: Skyrim bildiğiniz üzere eski bir yapıya sahip olduğundan dolayı elbette yeni modlarla beraber oynanması gereken bir yapıyı içeriyor. Bu modlar, oyun için kurtarıcı bir hale geliyor ve günümüzde de oynanması gereken yapımlar arasında yer alıyor. Bu mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan mod görüntülerine de göz atabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.