Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Sims 4 Hatası Karakterleri Hızlı Yaşlandırıyor!

The Sims 4 için ücretsiz yayınlanan yama, oyunda büyük bir hataya sebep oldu. Kullanıcılar, bebeklerinin aniden yaşlandığını bildirdi.

Oyuncuların simlerinin cinsel yönelimini seçmelerine izin verecek olan The Sims 4 güncellemesinin ardından bir hata ortaya çıktı. Hata, oyuncuların Simlerinin hızla yaşlanmasından kaynaklanıyor.The Sims 4’ün bu hatası yalnızca çocuklukta değil yetişkinlikte de görüldü. İlk olarak PCGamer tarafından bildirilen bu hata, simlerin yeni yürümeye başlayan bir bebekken dakikalar içinde yaşlanmasına neden oluyor. Ancak Sims Topluluğu web sitesi, sorunun oyunda ‘kısa’ ve ‘uzun’ yaşam süreleri kullananları etkilediğini belirtti.

Yama notlarına yanıt olarak, Twitter kullanıcısı @windyroses_: “Burada büyük bir sorun var. Bir ev açtım ve yaklaşık 10 dakika oynadım. Evime döndüğümde herkes yaşlandı. Çocuklar genç ve genç yetişkinler yaşlıydı.” Sims Community web sitesinin gönderisinin yorumlarında, tashfirefitness: “Oyunumu sıfır modlarla yükledim ve bebeğim yaşlandı.” yazdı.

Sims 4 Hatası İçin EA’dan Açıklama Gelmedi

Sims 4

Bu hatadan etkileniyorsanız, Sims 4 Yardım Blogunu yöneten Crincrict, yapabileceğiniz birkaç şey paylaştı. Her şeyden önce, ‘kısa’ ve ‘uzun’ ömürlerle oynamayın. Eğer yapabiliyorsanız, hata EA tarafından giderilip düzeltilene kadar en sevdiğiniz karakterlerin hiçbirini oynamayın. Yeni bir hikaye oynamayı seçerseniz, normal bir kullanım ömrü seçin. Ayrıca yaşlanma kısmını da onaylamayabilirsiniz.

Ancak bizim tavsiyemiz, hata tamamen düzelene kadar beklemeniz. Eminiz ki EA bu hatayı oldukça kısa sürede çözecek. Yeni karakter ve yeni hikaye yaratıp başka sorunlarla karşılaşmamak adına temkinli olun ve seçimlerinizi dikkatlice gözden geçirin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.