Yeni RPG Oyunu Gatewalkers Steam’de Sergilenmeye Başlandı

Gatewalkers bu yıl PC'ye gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2020 yılı için üç farklı oyun üzerinde çalışmaya devam eden A2 Softworks şu sıralar Gatewalkers adlı yeni oyununa odaklanmış gibi görünüyor. 2020’nin ikinci ya da üçüncü çeyreğinde lansmana çıkacak olan yapım Steam üzerinde sergilenmeye başlandı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere birbirinden farklı oynanış modlarına ev sahipliği yapacak olan Gatewalkers RPG yüklü bir atmosfer ile karşımıza çıkacak. Şuan için bilgisayar platformuna geleceği bilinen oyun 6 farklı dil desteği eşliğinde piyasadaki yerini alacak. Önce erken erişim ve daha sonra tam sürüm olarak piyasadaki yerini alacak olan oyun bu yıl içerisinde lansmana çıkacak.

HappyGamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz detaylarda Gatewalkers’ın aksiyon ve hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkacağı ifade edilmiş. Yapılan habere göre oyuncular oyun içerisinde bir yandan ilerleyecek diğer yandan da kendi dünyalarını kurmak için çaba sarf edeceklermiş.

Eşsiz toprakları keşfedebileceğimiz belirtilen oyun da benzersiz tehlikeler ve onlarca keşfedilebilir içeriğin yer alacağı ifade ediliyor. 4 oyuncuya kadar koop olarak oynanabilecek olan yapım 26 Mart – 29 Mart tarihleri arasında alfa testine çıkacakmış. Geliştirici ekip oyuncu topluluğundan aldığı geri bildirimler ile oyunu geliştirmeye devam edecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol