Yeni Pokemon Sword And Shield Raid Savaşları, Gigantamax Charizard Ve Daha Fazlasını Sunuyor

Pokemon Sword and Shield'a Gigantamax Charizard geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yeni Pokemon Sword And Shield Max Raid Savaşları ortaya çıktı. Sürüm, Pokemon bu ay dizisinin bir parçası olacak. Hayranlar bu etkinlik sırasında Charizard‘ın özel Gigantamax versiyonunu yakalayabilecekler. Buna ek olarak, oyuncular Gigantamax Copperajah, Garbodor ve Duraludon’u yakalama fırsatına sahip olacaklar. Bu etkinlik 27 Nisan 2020‘ye kadar devam edecek.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu Max Raid Savaşlarından bazıları Pokemon Sword ve Shield’a özel olacak. Oyuncular sadece Gigantamax charizard ve Garbodor yakalamak mümkün olacak Kılıç ve Duraludon ve Copperajah sadece bulunabilir Kalkanı . Bu özel varyantları toplamak istiyorsanız, oyunun ilgili sürümlerine sahip çevrimiçi iş birliği oyuncuları ile ortak olmak isteyeceksiniz.

Pokemon Sword and Shield, gelecekte efsanevi Pokemon’u alacak. Ancak, bu Pokemon şu anda sadece en son Pokemon filminin ön siparişi ile alınabiliyor. Shiny Celebi de bu promosyonun bir parçası ve Pokemon the Movie: Coco‘nun taranması için bilet alabilen hayranlar her ikisini de alabilecekler. Mythical Zarude‘nin uluslararası izleyicilere ne zaman geleceğine dair bir kelime yok.

Pokemon Sword  ve  Shield, Nintendo Switch için kullanılabilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol