Yeni Pokemon Kart Oyunu Duyuruldu

Pokemon şirketi Android, iOS ve PC için yeni kart oyununu duyurdu.

Pokemon şirketi, Twitter adresinden iOS, Android, PC ve Mac için Pokemon Trading Card Game Live’ı duyurdu. Oynaması ücretsiz olacak yeni oyun, klasikleşmiş kart oyunu ve kurallarını dijital ortama taşıyacak. Çapraz platform desteği olacak oyunda klasik ve rekabetçi modlara ek olarak başka birçok oyun modunun da bizi beklemesi çok olası.

Efsaneleşmiş dört Pokemon

Efsaneleşmiş Pokemon kartları dijital ortama taşınıyor.

Oyuncular ek ücret ödemeden sekiz oynanabilir destenin yanı sıra yeni başlayanlar için bir başlangıç destesi alacaklar. Oyuncular ayrıca fiziksel güçlendirici paketlerde bulunan kodları kullanarak veya oyun içinde dijital güçlendirici paketler kazanarak destelerine yeni kartlar ekleme şansına sahip olacaklar. Pokemon Trading Card Game Live Standart formata sahip olacak, ancak Genişletilmiş format daha sonraki bir tarihte gelecek. Bu gelişmiş format oyuncuların Sword & Shield, Sun & Moon, XY ve Black & White serilerinden kartları toplamasına izin verecek.

Pokemon Trading Card Game Live, oyun içi kozmetikler ve güçlendirici paketler gibi çeşitli ödüller içeren bir ”Battle Pass” ile çıkış yapacak Ayrıca oyuncular savaşlardan kazandıkları puanlarla çeşitli kozmetik ürünlerine sahip olabilecekler.

Pokemon hayranları uzun zamandır bir Pokemon kart oyununun mobil platforma gelmesini istiyorlardı. Bu oyun, kart oyunları arasında efsaneleşmiş olan Magic: The Gathering’in mobil uygulaması Magic Arena’ya rakip olarak görülebilir. Ek olarak çapraz platfrom desteği rakibi karşısında daha çok oyuncuya ulaşmasını sağlayabilir.

intro laptop

Pokemon Trading Card Game Live için herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak öncesinde iOS ve Android cihazlarda kapalı beta çalışması yapılması bekleniyor. Oyunun Switch platformuna çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol