Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Pokemon Animesi ‘Pokemon Horizons’ Resmi Olarak Duyuruldu

Yeni fragman ile Ash sonrası yeni Pokemon animesinin Pokemon Horizons ismiyle çıkış yapacağı ortaya çıktı.

Pokémon Company, Pokemon animesinin bir sonraki serisinin Pokemon Horizons olarak adlandırılacağını açıkladı. Japonya’da yayınlanan Pokemon Ultimate Journeys’in final bölümünün ardından yeni seri için bir fragman yayınlandı. Son bölüm, Ash ve Pikachu’nun 26 yıl önce yayınlanan Pokemon animesinin ilk bölümünden bu yana devam eden bir macera olan hikayesinin sonunu işaret ediyordu.

Pokemon Horizons bunun yerine Liko ve Roy adlı yeni kahramanlara sahip olacak. Fragmanın resmi açıklamasında, “Pokémon Horizons: The Series’de yeni bir yolculuğa yelken açın! Çevrelerindeki gizemleri çözerken Liko ve Roy’u takip edin ve heyecan verici maceraları sırasında Friede, Kaptan Pikachu, Amethio ve diğerleriyle karşılaşın!” ifadelerinin kullanıldığını görüyoruz.

Pokemon Horizons Fragmanı Yayınlandı

Yeni Pokemon Animesi 'Pokemon Horizons' Resmi Olarak Duyuruldu

Yenilenen anime, Pokemon Scarlet and Violet ile aynı olan Paldea bölgesinde geçecek ve önemli bir rolde Paldea başlangıç Pokémon’u (Sprigatito, Fuecoco ve Quaxly) yer alacak. Fragman ayrıca, oyunlarda henüz yer almayan Parlak Terastalize edilmiş bir Rayquaza’yı gösteriyor gibi görünüyor. Serinin batıdaki ilk çıkışı için herhangi bir çıkış tarihi belirlenmedi ancak 2023 yılı içerisinde geleceğini tahmin ediyoruz.

Pokemon Scarlet and Violet, bu yılın sonlarında The Hidden Treasure of Area Zero adlı iki parçalı bir DLC genişletmesi alacak. Bölüm 1: Teal Mask bu sonbaharda, Bölüm 2: The Indigo Disk ise 2023 kışında çıkacak. Genişletme için ön sipariş veren oyunculara, sahip oldukları temel oyuna bağlı olarak değişen yeni bir üniforma seti verilecek.

Pokemon Horizons‘ın geçtiği bölge olan Paldea’yı daha yakından görmek ve kendiniz deneyimlemek için Pokemon Scarlet and Violet’ı oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyun o kadar başarılı oldu ki, yalnızca 3 gün içerisinde 10 milyon satışı geçerek seri tarihinin önemli bir rekorunu alt üst etti. Yeni anime serisinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.