Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Netflix Filmi Troll, İzleyicileri İkiye Böldü

Netflix'te yayınlanan aksiyon filmi Troll, eleştirmenler tarafından beğenilirken izleyiciler tarafından başarısız bulundu. Film, oldukça karışık tepkiler aldı.

Netflix‘te yayınlanan yeni film Troll, yayınlanmasından bu yana listelerde üst sıralara tırmanıyor. Bununla birlikte, filmin popülaritesine rağmen tepkiler oldukça karışık. Rotten Tomatoes için filmin eleştirmen puanı yüzde 85 iken, izleyici puanı yüzde 50 ile oldukça düşük bir seviyede kaldı.

Roar Uthaug’un yönettiği film, Dovre dağlarında bazı gizemli ölümlerin ardından bir araya gelen farklı uzmanların macerasını konu alıyor. Katliamdan eski bir trolün sorumlu olduğunu keşfettikten sonra uzmanlar, tekrar saldırmadan önce trolü durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorlar. Filme gelen tepkilerde sinematografi, aksiyon ve oyuncu performansları oldukça övüldü.

Troll Filminin Diyalogları Başarısız Bulundu

Troll

Bir diğer eleştirmen Meagan Navarro, “Film oldukça iyi hazırlanmış. Oldukça eğlenceli olan yapım, izleyenleri yaratığa hayran bırakıyor.” dedi. Collider eleştirmeni Marco Vito Oddo ”Film, özgün değil ancak canavar tasviri oldukça başarılı.” açıklamasında bulundu. Bununla birlikte, birkaç Rotten Tomatoes kullanıcısı düşük puan verdiği için izleyiciler film için olumlu tepkiler vermedi. Jeneriği oldukça klişe bulan izleyiciler diyalogların da oldukça komik olduğunu belirtti.

Yine de bazı izleyiciler beş puanlık inceleme notları yazdı. Bir izleyici film için ‘‘Çok tatlı, korkutucu, aksiyon dolu ve hüzünlü.” dedi. Tıpkı Godzilla fimine benzetilen bu yapım, bazı aksiyon sahneleriyle izleyicilerin azını memnun etmeyi başardı. Ancak yapımı izlemiş biri olarak, birçok sahnenin oldukça klişe olduğunu söyleyebilirim. Troll, vakit geçirmek için izlenir ancak ekstra heyecan verici bir yönü maalesef yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.