Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Might and Magic Oyunu Geliyor!

Görünüşe göre bir sonraki Might and Magic oyununun duyurulmasına çok az kaldı. Ubisoft, yeni proje için bir alan adı satın aldı.

Kült klasik strateji oyunu serisi Might and Magic markasının geri dönüşüne tanık olabiliriz. Ubisoft, henüz duyurulmamış projenin “Fates” alt başlığına sahip olacağını öne süren iki internet alan adı için başvuruda bulundu. Fransız oyun devinin, klasik seri için başka bir oyun geliştirdiği bilgisi aslında pek de sürpriz olmadı.

Ubisoft Şangay stüdyosu, 2022’nin başlarında Might and Magic markasını temsil eden bir AAA oyunu için iş başvuruları yayınladı. O zamanlar şirket, oyunun pazarlamasını ve lansmanını yönetecek kişiler arıyordu. Ayrıca açık dünyaların tasarımı konusunda da uzmanlar işe alınıyordu. Bu sebeple, serinin geri döneceğini zaten biliyorduk ancak görünüşe göre, artık çok da beklemeyeceğiz.

Might and Magic Serisi Yeniden Canlanacak

Yeni Might and Magic Oyunu Geliyor!

Yukarıdaki bilgilere erişen bir sektör sızıntısı, Ubisoft’un Might & Magic adı altında birkaç oyun üzerinde çalışıyor olabileceğini ve Fates‘in yukarıda bahsedilen açık dünya projesi olmayabileceğini de belirtti. Hatta, serinin yeni oyunu Fates’in Genshin Impact’e benzer bir mobil oyun da olabileceğine dair söylemler de mevcut. Bu bilgiler haricinde elimizde başka bir bilgi olmadığını da belirtelim.

Yine de, artık en azından serinin yeniden canlanacağından eminiz. Bu yüzden sabırlı olmaktan ve geliştiricilerden daha fazla bilgi beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey kalmadı. Might & Magic X: Legacy‘nin çıkışının 10. yıl dönümü gelecek yılın başlarına denk geldiği için 2024 yılı içerisinde mutlaka bir duyuru bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.