Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Marvel Dizisi Secret Invasion Fragmanı Yayınlandı

Marvel, gerçekleştirdiği D23 panelinde yeni dizisi Secret Invasion'ın fragmanını paylaştı. Disney Plus'ta yayınlanacak olan dizi, 2023'te hayranlarıyla buluşacak.

Marvel’ın D23 panelinde, yeni Disney Plus dizisi Secret Invasion‘ın fragmanı yayınlandı. Marvel hayranları nihayet yaklaşmakta olan dizi hakkında az da olsa fikir sahibi oldu ve görünen o ki bu dizi, MCU‘da daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Dizide Samuel L. Jackson, Dünya’ya dönen Nick Fury rolünde yer alıyor. Devamında görülen bir kesite göre kendilerini insanların arasına gizlemişler gibi görünüyor.

Don Cheadle ayrıca dizide James Rhodes rolünü yeniden canlandırıyor. Cheadle, Jackson’s Fury’nin kendi hikayesini anlatabilme şansının harika olduğunu ve bu karakterin çok daha derinine inmemiz gerektiğini açıkladı. Fragmanın devamında anlaşılacağı üzere karakter Rhodes da görünüşe göre bu gizli istiladan yaklaşık 15 yıldır haberdar.

Secret Invasion 2023’te Yayınlanacak

Secret Invasion

Dizide ayrıca Ben Mendelsohn, Captain Marvel‘daki rolünü Skrull Talos olarak yeniden canlandıracak. Disney Plus dizisinda Martin Freeman, Everett Ross olarak yer alırken Covie Smulders ise Maria Hill olarak ekranlara dönecek. Dizide ünlü aktör Emilia Clarke da rol alacak.

Dizi için henüz belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak Secret Invasion kesin olarak 2023’te Disney+’a gelecek. Dizi, Brian Michael Bendis ve Leinil Francis Yu’nun bazı tanınmış süper kahramanların ölümlerini anlattığı aynı adlı bir hikaye serisine dayanıyor.  Kyle Bradstreet tarafından yapımı üstlenmiş olan mini dizi, 6 bölümden oluşacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.