Yeni Macera Ve Bulmayaca Oyunu Ever Forward’ın Demosu Yayınlandı

Ever Forward'ın Demosu yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

My Time Portia‘nın yaratıcıları Pathea Games, Steam‘deki bir sonraki maçları için bir demo yayınladı. Ever Forward olarak adlandırılan bu oyun, Temmuz 2020’de piyasaya sürülecek bir macera bulmaca oyunudur.

Demo, oyun içeriğinin neredeyse %40’ını deneyimlemenize izin verecek ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış sekiz bulmaca ile onlara meydan okuyacak. Aynı zamanda, oyuncular oyunun ikili ortamlarına kendilerini kapatabilecek ve ana karakterlerin (Maya) anılarına ve sırlarına erişebilecekler.

Ever Forward, “puzzle gamer” ı göz önünde bulundurarak bulmacalar içerecek. Böylece, oyuncular her bulmacayı çözmek için derinden zorlanmış ve motive olmuş hissedeceklerdir. Dahası, oyun oyuncuların bazı bulmacaları birden çok şekilde tamamlamasına izin verecektir.

Ever Forward’da oyuncular hareket edebilir, zıplayarak ışınlanma ve yerçekimi kontrolünü kullanabilirler. Bu nedenle, oyuncu her bulmacayı gezinmek için gizli ve gözlemsel becerileri kullanmalıdır.

Eğer oyunu oynamak isterseniz oyunun Steam sayfasına buradan gidebilir ve oyunun aşağıdaki fragmanını izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol