League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Yeni League of Legends Şampiyonu Vex’in Yetenekleri Açıklandı

İlk olarak Işık Muhafızları etkinliğinde görünen Kasvetperver, Vex bu ay League of Legends'a geliyor. Yeni şampiyonun özelliklerini ve yeteneklerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

Yeni League of Legends şampiyonu Vex‘in yetenekleri açıklandı. İlk olarak Işık Muhafızları etkinliğinde görünen karakter, bu ay LoL’e geliyor.

2016’dan beri oyuna gelen ilk Yordle orta koridor büyücüsü olan Vex, savaşta gölgesini hem saldırı yapmak hem de hareket etmek için kullanacak. Yeni LoL şampiyonunun yeteneklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

LoL Şampiyonu Vex’in Yetenekleri

League of Legends şampiyonu Vex yetenekleri

Pasif- Kıyamet ve Kasvet

Kıyamet – Vex, düzenli olarak Kıyamet’ten güç alır ve bir sonraki temel yeteneği atılmaları durdurup rakipleri korkutur.

Kasvet – Yakındaki bir rakip atıldığında ya da başka bir konumda tekrar belirdiğinde Kasvet’le işaretlenir. Vex’in işareti, bir rakibe ilave büyü hasarı verir ve Kıyamet’in bekleme süresinin bir kısmını iade eder.

Q – Buhran Dalgası

Yeni LoL şampiyonu, ileri yönde bir dalga gönderir. Dalga yoluna çıkan rakiplere büyü hasarı verir. Kısa bir gecikmenin ardından dalga hızlanır ama genişliği azalır. Buhran Dalgası isabet ettiği tüm rakiplerdeki Kasvet işaretini patlatır.

W – Kişisel Alan

Vex, bir kalkan kazanır ve etrafındaki rakiplere büyü hasarı veren bir şok dalgası saçar. Kişisel Alan isabet ettiği tüm rakiplerdeki Kasvet işaretini patlatır.

E – Yaklaşan Karanlık

Gölge bir konuma uçar ve hareket ederken boyutu büyür. Hedef konuma varınca Kasvet’le işaretlenmiş rakiplere büyü hasarı verir, onları yavaşlatır ve işaretler.

R – Gölge Akını

Gölge ileri atılır ve isabet ettiği ilk rakip şampiyonu işaretler ve ona büyü hasarı verir. Bunun ardından yeteneği yeniden kullanarak Gölge’nin onu işaretlenmiş hedefe çekmesini sağlayabilir. Bunu yapmak ilave büyü hasarı verir.

İşaretlenmiş hedef Gölge Akını‘ndan hasar aldıktan kısa süre sonra katledilirse, karakter Gölge Akını’nı birkaç saniye içinde yeniden kullanabilir.

League of Legends’ın tüm şampiyonlarına ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol