Yeni Lego Star Wars Oyunu Yapılıyor

Yeni bir Star Wars oyunu daha.

En son ne zaman bir Lego Star Wars oyunu çıkmıştı? Açıkçası ben Lego oyunlarını artık pek takip edemiyorum fakat merak edenler, hâlâ vazgeçemeyenler için güzel haberlerimiz var. Özellikle de Star Wars hayranları yeni Lego oyunuyla mutlu olacaktır.

Haftasonu Skywalker Sound’dan Matt Wood yeni Lego Star Wars projesi hakkında Star Wars Celebration’da bahsetti ve böylece yeni oyunu da bir nevi doğrulamış oldu. Henüz Lego oyunları dağıtımcısı Warner Bros. Cephesinden resmi açıklama gelmedi fakat Skywalker Sound bilindiği gibi Disney menşeli bir firma ve Star Wars markasının ses işlerini resmi olarak yapıyor. Dolayısıyla Matt Wood’un doğru bilgi verdiğine eminiz.

Söylenenlere göre yeni Lego Star Wars oyunu şu anda prodüksiyon aşamasına yakın ve kısa bir süre içinde geliştirme süreci başlayacak. Anladığımız kadarıyla oyuna da oldukça önem veriliyor.

Daha önce orijinal üçleme filmin Lego Star Wars uyarlamaları yapılmıştı. Hatta Clone Wars TV dizisini de video oyunu olarak görmüştük. Bakalım sıradaki yeni Lego Star Wars oyunu nasıl olacak ve neler anlatacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol