League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı

Yeni League of Legends Şampiyonu Pyke Duyuruldu

Ligin son şampiyonu Pyke ayrıntılarıyla belli oldu.

Riot Games tarafından geliştirilen MOBA türü oyun League of Legends dünya çapında yüksek popülaritesini sürdürürken, oyuna da düzenli olarak yeni güncellemelerle yeni şampiyonlar ekleniyor. Bunlardan sonuncusu ise Pyke, nam-ı diğer Kanlırıhtım’ın Öcü oldu.

Kanlırıhtım’ın Öcü olarak tanınan ve bir hortlağa dönüşen Pyke, bir zamanlar denizciydi ve tayfası tarafından derinlerdeki canavarlara terk edildi. Aradan yıllar geçti ve Katliam Limanı’nda Pyke avına devam etti. Hedefi ise listesindeki isimleri tek tek öldürerek öcünü almak!

Yeni League of Legends şampiyonu Pyke destek türünde olacak fakat suikastçi sınıfına benzer yetenekler de taşıyacak. Düşmanlarına gizlice yaklaşabilecek olan Pyke, onları korkutabilecek ya da kancasıyla takım arkadaşlarının işi bitirmesini sağlayacak. Yeni şampiyonun hayatta kalma gücü ise çok fazla değil. Bu yüzden savaşlara girerken daha dikkatli olması ve kusursuz saldırı fırsatını beklemesi gerekecek.

1 pasif ve 4 aktif olmak üzere toplamda 5 yeteneği bulunan Pyke ile birlikte League of Legends’ın şampiyon yelpazesi de iyice genişlemiş oldu. Bugünden itibaren karakteri oyun içi parayla satın alıp deneyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>