Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Korku Oyunu Lunacy: Saint Rhodes 2019’da Çıkacak

Unreal Engine ile geliştirilen Lunacy iddialı geliyor.

Lazarus Studio tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığı da Iceberg Interactive tarafından gerçekleştirilecek olan Lunacy: Saint Rhodes bugün duyuruldu. Birinci şahıs kamerayla oynanacak olan survival horror – gerilim oyunu Lunacy: Saint Rhodes’da asla güvende hissedemeyeceğiz!

yeni korku oyunu lunacy saint rhodes 2019da cikacak 1

Oyunda her bir adımınız izlenirken, yapay zeka da zamanla sizin oynayış tarzınıza adapte olarak hareketlerinizi öğrenecek. PC platformu için 2019 yılında çıkacak olan Lunacy: Saint Rhodes’ta ailesinin ölümü ardından sırrı öğrenmeye çalışan bir karakterin hikayesini takip eidyoruz. Oyunda Aziz Rodos şehrine gidiyor ve buradaki atalarımızın evini araştırmaya başlıyoruz.

Hayaletlere karşı hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda The Author adlı gelişmiş bir yapay zeka sistemi yer alıyor ve nasıl oynadığınızı algılayarak hareketlerinize göre değiiklikleri yakalıyor. Böylece ortaya daima dinamik ve farklı bir oynanış çıkıyor.

Lunacy: Saint Rhodes’un duyurusunu kutlamak amacıyla Iceberg Interactive de aşağıdan izleyebileceğiniz yeni fragmanı paylaştı. Bu fragmanda oyuna bir ilk bakış atma fırsatı yakalıyor ve bizi nelerin beklediğini görüyoruz. Lunacy: Saint Rhodes, survival horror türünü sevenlere ilaç gibi geleceğe benziyor.

İyi seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.