Yeni Kart Oyunu Signs of the Sojourner Duyuruldu!

Signs of the Sojourner Steam'de göründü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için geliştirilen ve dün gece duyurulan Signs of the Sojourner 2019 yılı içerisinde Steam’de lansmana çıkacak. Oyunun fiyat etiketi ve net çıkış tarihi şuan için bilinmiyor.

blank

Echodog Games tarafından geliştirilen ve Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Signs of the Sojourner kart oyunu olarak karşımıza çıkacak. Zengin hikayeye sahip olacak olan yapımda rengarenk içerikler karşımıza çıkacak. Oyuncular benzersiz kartlar arasından seçimler yapacak, kart destekleri oluşturacak ve benzersiz bir yolculuğa çıkacaklar.

Sohbet özelliğine de sahip olacak olan yapımda oyuncular dünyanın farklı noktalarındaki oyuncular ile konuşabilecek ve arkadaşlıklar kurabilecekler. Oyun içerisinde ilerlemeye dayalı bir oynanış yer alacak. Dünyanın farklı noktalarına yolculuklar yapacak, kaynaklar toplayacak ve görevleri başararak maceralara çıkacağız.

İnsanlarla derin ilişkiler kurmaya çalışacağımız yapımda seçtiğimiz kartlar en büyük yardımcımız olacak. Oyuncular dünyanın dört bir yanına seyehatlere çıkarak yiyecek ve diğer kaynakları toplayacak, yeniden eve dönebilmek için ter dökecekler. Fantastik oynanışa sahip olacak olan yapım belirli bir yaş kitlesine hitap edecek gibi görünüyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol