Yeni iPhone XS Serisinde Hırsızlığa ve Kaybolmaya Karşı Koruma Seçeneği Olacak

Yeni iPhone XS için çok fazla garanti seçeneği var fakat fiyat biraz yüksek olacak.

Eğer yeni iPhone XS, XS Max ya da biraz daha ucuz olan iPhone XR’ı alma planınız varsa, cihazın ana fiyatının yanına biraz daha ekleme yapmanız gerekebilir. Yeni telefon aldığınızda her zaman koruyucu kapaklar gerekli oluyor ve kırılmalardan koruyor. Fakat bir de Apple’ın kendisinin sunduğu AppleCare+ hizmeti bulunuyor.

Her zaman olduğu gibi yeni telefonlarla birlikte şirketin sınırlı garanti programı kapsamında bir yıl ücretsiz tamir imkanı sunulacak. AppleCare+ programıyla ise bu süreye 12 ay daha ekleniyor ve 7 – 24 teknik destek sağlanıyor.

Aynı zamanda dün Apple tanıtım etkinliğinde bahsetmese de, bir de AppleCare+ ile gelen hırsızlık ve kaybolma seçeneği bulunuyor. Bu aslında oldukça iyi bir durum fakat fiyatlar biraz pahalı. Şu anda ABD için tam Apple koruması olarak 299 dolar ücret belirlendi.

Bunun için de ekranın hasar alması, herhangi bir kaza, hırsızlık ya da kaybolma da yer alıyor. Yani tüm bu durumlarda cihazınızı Apple koşulsuz şartsız yeniliyor ve tamir ediyor fakat fazladan 299 dolar ödemek durumunda kalıyorsunuz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol