Yeni iPhone XS RAM Miktarı ile Benchmark Sonuçları Açıklandı

Yeni iPhone telefonların benchmark puanları açıklandı.

Tipik bir Apple geleneği olarak firma yine yeni iPhone XS serisi telefonlarını duyururken içindeki 7nm yeni işlemci çipseti ve saat hızları hakkında bilgi vermedi. Aynı zamanda RAM miktarı ile saat hızları da doğrulanmamıştı. Neyse ki bu öğrenemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Geekbench beklendiği üzere boşlukları doldurdu ve iPhone XS’in teknik detaylarına derinlemesine baktı. Toplam iki benchmark sonucu açıklanırken, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinde yer alan yeni A12 çipsetlerin çoklu ve tek çekirdek performansları belli oldu. Aynı zamanda cihazlardaki RAM miktarı da duyuruldu.

Beklendiği gibi iPhone XS’in çok çekirdekli performansında önemli bir gelişme yok fakat tek çekirdek puanı oldukça etkileyici.

iPhone XS Max Benchmark Puanı:

Tek Çekirdek Skoru: 4813

Çok Çekirdek Skoru: 10266

iPhone XR Benchmark Puanı:

Tek Çekirdek Skoru: 4754

Çok Çekirdek Skoru: 9367

RAM meselesinde ise iPhone XS ile XS Max modellerinde 4GB RAM mevcut. Yani iPhone X’in 3GB RAM’inden 1GB daha fazla. İPhone XR’de ise 3GB RAM bulunuyor.

Ayrıntılar ise 21 Eylül’de resmi satışlar başladıktan sonra açıklanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>