Yeni Grim Dawn Güncellemesinin Ayrıntıları Belli Oldu

Yeni Grim Dawn güncellemesiyle oyunda kullanılan yetenekler artıyor.

Sıradaki Grim Dawn güncellemesi oyunun resmi forumları üzerinde ayrıntılarıyla paylaşıldı. Yeni ‘Grim Misadventure’ bilgilendirmesinde geliştirici ekip sıradaki Rune Augment sistemi hakkında konuşurken, Forgotten Gods ek paketi hakkında oyunculara haber verdi. Rune augmentleri sadece madalyalara uygulanabilecek ve oyunculara 6 farklı hareket kabiliyeti tanıyacak. Bu da her bir sınıfın oynanış tarzını ciddi ölçüde değiştirecek. Bu rünler faction reputation ya da crafting ile elde edilecek.

Yeni Grim Dawn güncellemesinde oyuncuların seçebileceği altı yetenek şu şekilde olacak;

Charge: Hedefinizle hızlıca aranızdaki mesafeyi azaltabilecek, çok kısa sürede hasar verebileceksiniz.

Vanish: Nightblade ustalığında yer alacak ve sizi düşmanlarınızdan gizlemeye yarayacak. Nispeten kısa bir bekleme süresi olacak.

Rift Tear: Anında sizi hedef bölgeye ışınlayacak.

Disengage: Yakındaki düşmanları kör etmenizi ve ardından güvenli bölgeye zıplamanızı sağlayacak.

Leap: Hedef mesafeye zıplayabilecek, yakındaki düşmanlara hasar verebilecek ve kısa süreliğine kilitleyebileceksiniz.

Rush: Hedef bölgeye hızlıca gidebileceksiniz.

25 Şubat 2016’da satışa çıkan Grim Dawn Steam’de 39 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Aynı zamanda platform üzerinde de kullanıcılardan oldukça yüksek puanlar aldı. Yapımcı firma Crate Entertainment düzenli olarak Grim Dawn için yeni güncellemeler yayınlıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>