Yeni Grid’in Oynanış Videosu Yayınlandı!

Grid'in ilk oynanış videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde süpriz bir şekilde duyurulan Grid, yarış oyunları konusunda başarısı ile tanınan Codemasters tarafından geliştirilip 13 Eylül’de piyasaya sürülecek. Tüm platformlara gelecek olan oyun Steam’de 92.00 TL olarak ön siparişler de yer alıyor.

Benzersiz bir yarış deneyimi sunacak olan Grid oyuncular tarafından merakla beklenmeye başladı. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan yapım oyunculara farklı araç modelleri ile günümüzün en gerçekçi yarış deneyimlerinden bir tanesini sunacak. Aksiyon ve rekabet dolu yarışlara hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak dahil olabileceğimiz oyunda farklı kamera açıları eşliğinde modern ve klasik araç modelleri ile yarışlara katılabileceğiz.

Oyuncular seçtikleri araçları kişiselleştirebilecek ve özelleştirebilecekler. Adrenalin patlaması yaşayabileceğimiz yapımda kazalar peş peşe gelecek, patlamalar ortalığı adeta toza dumana boğacak. Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz oynanış videosunda oyun içerisinde oyuncuları nasıl bir atmosferin beklediği gösterildi. Gerçekçi pistler ve etraftaki yarış severlerin tezahüratları yarışları daha heyecanlı bir hale getirecek.

Yarışlarda meydana gelen kazalar bizleri oldukça zorlayacak. Gece ve gündüz döngüsü eşliğinde katılacağımız yarışlar da rekabet en üst seviyede yer alacak.

Oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol