Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Görevimiz Tehlike Filmi Oppenheimer ve Barbie Kurbanı

Görevimiz Tehlike Ölümcül Hesaplaşma, Barbie ve Oppenheimer'ın lansman yapmasının ardından büyük bir gelir düşüşü yaşadı.

Yeni Görevimiz Tehlike filmi, Barbie ve Oppenheimer tarafından gölgede bırakıldı ve böylelikle film gişedeki ikinci haftasında tarihi bir düşüş yaşadı. The Hollywood Reporter’a göre Görevimiz Tehlike, ikinci hafta sonunda ABD’de 56,2 milyon dolarlık açılışından yüzde 64 düşüşle yalnızca 19,5 milyon dolar kazandı. Film, bu hafta sonu 72 bölge ve pazarda 250 milyon dolar gelir elde etti. İ

Barbie ilk haftasında 155 milyon dolar, Oppenheimer ise 80,5 milyon dolar gelir elde etti. Barbie ve Oppenheimer çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Zaten çıkış yapmadan önce iki yapımın da büyük izlenmeler alacağını tahmin ediyorduk. Özellikle Barbie, dünya genelinde bir akım oluşturdu ve Barbie kültürü birçok izleyici tarafından benimsendi. Hatta filmi izlemeye giden izleyicilerin yarısından fazlası pembe giyindi.

Oppenheimer Bile Barbie’nin Gölgesinde Kaldı

Oppenheimer

Görevimiz Tehlike filminin başrol oyuncusu Tom Cruise, konuyla ilgili şöyle söyledi: ”Uzun metrajlı filmleri seviyorum ancak yer aldığım film; Christopher Nolan’ın Oppenheimer’ı ile Greta Gerwig’in Barbie’si kadar daha patlayıcı (veya daha pembe) olamaz.” Cruise’un Christopher McQuarrie tarafından yönetilen son filminin yapımı yaklaşık 300 milyon dolara mal oldu ve gösterim tarihi COVID-19 salgını nedeniyle birçok kez ertelendi.

Film başlangıçta 2021 yazında, ardından 2022 yazı veya sonbaharında çıkış yapacaktı ancak çıkış tarihi nihayetinde bu yılın Temmuz ortası olarak belirlendi. Bu tarih Ölümcül Hesaplaşma 2. kısım çekim programı sebebiyle değiştirildi. Görevimiz Tehlike Ölümcül Hesaplaşma 2. Kısım, 28 Haziran 2024’te sinemalarda gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.