Yeni Godfall Oyununun PlayStation 5’de Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı

Godfall ufak bir oynanış videosu internete sızdı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bu yıl içerisinde, yeni konsol platformu olan PlayStation 5 için çıkması beklenen Godfall‘ın reddit.com‘a kısa bir savaş sahnesi videosu sızdı. Oyun ayrıca PC içinde çıkacak.

Oldukça kısa bir video olmasına rağmen yeni nesil aksiyonlar için havayı ayarlamak için yeterli bir video olmuş.

Counterplay Games tarafından Aralık 2019’da The Game Awards‘da resmi açıklamadan bu yana geliştirilen yeni aksiyon RPG oyunu Godfall hakkında pek fazla şey söylenmedi. Fakat çıkan teaser niteliğinde ki oyun bize oyunun görsel stiline ve oynanışa dair ufak bir fikir vermeye yetti.

Oyunun atmosferi, grafikleri, savaş mekanikleri harika görünüyor.

Bugün, Reddit’te yayınlanan ufak teaser niteliğinde ki video henüz yayınlanmamış olan trailer’ın çekimlerinin bir bölümünü ortaya çıkardı. Oyuncuların keşfedecekleri birkaç yeni alan gösteriyor ve bunun üzerine yeni düşmanlar ve karakter saldırıları da var.

Videoyu yayınlayan YeaQuarterDongIng, paylaşılan görüntülerin bir fragman için kullanılacağını iddia ediyor.

Altı saniyelik görüntülere bakılırsa, Godfall muhteşem görünen bir oyun olacak. Ancak elbette, her şey grafiklerle ilgili değil ve Counterplay Games’in adını PlayStation 5 oyunlarında daha fazla duyacağız gibi duruyor.

Godfall şu anda Playstation 5 ve PC için 2020’nin sonunda piyasaya sürülecek. Tam videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol