Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Futbol Oyunu UFL Türkçe Spikerle Çıkacak!

FIFA, PES ve EA Sports FC serilerinin yakında çıkacak ücretsiz rakibi UFL, Türkçe spiker ile çıkış yapacak.

Studio Strikerz tarafından geliştirilen ücretsiz futbol oyunu UFL Türkçe spikerle gelecek. EA Sports FC ve PES’e rakip olacak olan yapım, 2023 yılı içerisinde PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek. Geçtiğimiz aylarda tam maç oynanış videosu yayınlanan oyun için gelen tepkiler bir hayli olumluydu. Türkçe spiker müjdesiyle oyun ekstradan Türk oyuncuların gönlünü şimdiden kaptı.

Oleksandr Zinchenko, Romelu Lukaku, Roberto Firmino, Kevin De Bruyne ve Cristiano Ronaldo ile marka elçiliği ortaklığı kuran futbol oyununda takım lisanslarının durumunu henüz bilmiyoruz ancak ünlü futbolcularla önemli anlaşmalara imza atan Studio Strikerz, lisans eksikliklerini keyifli oynanış mekanikleri ve çoklu dublaj desteğiyle kapatacak gibi görünüyor.

UFL Türkçe Spikerle Çıkacak

UFL Türkçe Spiker

X‘te “Oyunda Türkçe spiker olacak mı? Bu Türkler için çok önemli.” diyerek bir soru soran hayrana cevap veren ekip, “Türkçe spiker mi? Tabii ki olacak.” diyerek müjdeyi verdi. Gönderinin altına Türkler tarafından yüzlerce olumlu yorum yağdı. Açıkçası, FIFA ve PES’te resmi olarak hiçbir zaman Türkçe spiker göremedik ve PES için yapılan hayran çalışmaları haricinde böylesine keyifli bir mekanikten mahrum kaldık.

Şimdiki isimleriyle EA Sports FC ve eFootball’a iddialı bir rakip olarak geliştirilen UFL, Beşiktaş ile de anlaşarak Türk oyunculara verdiği önemi göstermişti. Türkçe spiker desteği ile de bir kez daha gönlümüzü kazanan Studio Strikerz ekibi, şimdiden Türkiye’den büyük bir hayran kitlesi kazanmaya başladı desek yanlış olmaz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Bir hâyli sevindirici bir haber. Videolarından izlediğim kadarıyla oynanışı beni çok tatmin etmiyor, çok Arcade gibi hissediyorum. Tabii deneyimlemeden eleştirmek doğru değil. Umarım güzel bir oyun ortaya çıkar ve bu sayede uzun zaman sonra EA’e yeni bir rakip çıkar.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.