Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni FPS Oyunu HYENAS’ın Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı

Total War ve Alien Isolation geliştiricisi Creative Assembly'nin yeni oyunu HYENAS'ın oynanış görüntüleri sızdırıldı.

Creative Assembly’nin son projesi olan Hyenas adlı çok oyunculu takım tabanlı nişancı oyunu, geliştiricinin daha önce yarattığı oyunlardan çok daha farklı bir yapıda olacak. Birinci şahıs nişancı oyunu, uzaydaki en zengin insanlardan bazılarına karşı bir soygun yapmak için beş oyuncudan oluşan üç takımı birbirine düşürecek.

Hedefe dayalı rekabetçi oyun türünün birçok örneğini gördük. Örneğin Overwatch 2, oyuncuların noktaları ele geçirmesine veya bir yükü güvence altına alması gereken oyun modları ile gelecek ancak Creative Assembly, oyunculara HYENAS’ın yeni bir çok oyunculu nişancı deneyimi sunmasını sağlayacağını iddia etti ve kapalı bir alfa testinde oyunun erken bir sürümünün birkaç kişiye nasıl görüneceğini gösterdi.

HYENAS 2023’te Çıkış Yapacak

HYENAS

Çoğunlukla, oyuncuların çevrimiçi gördüklerini kaydetmemesi ve paylaşmaması nedeniyle alfa testi iyi geçmiş gibi görünüyordu ancak son zamanlarda, YouTube’da artık gizli hale getirilen ve Hyenas’ın bazı alfa oynanış görüntülerini gösteren bir video ortaya çıktı. Oyunun alfa aşamasında nasıl göründüğüne dair genel bir tanıtımın yanı sıra bazı maçlar da dahil olmak üzere hayranların izleyebileceği yaklaşık bir saatlik oyun görüntüsü vardı.

Sızdıran kişinin kullanıcı adının gösterildiği her şey yoğun bir şekilde filigranla kaplanmıştı, bu yüzden videodunun kaldırılması sadece bir zaman meselesi gibi görünüyordu. HYENAS Haziran ayında tanıtıldı ve bundan önce Creative Assembly, bir dergi röportajında oyunun ilk sinyallerini verdi. Şimdiye kadar, oyunun çıkış tarihi belirsiz bir şekilde 2023 olarak belirlendi.

Oynanış videoları şimdiden sızdırılmaya başladığı için muhtemel oyun 2023’ün başlarında çıkış yapacak. Yine de, Creative Assembly oyun hakkında herhangi bir şey onaylayana kadar, hayranların yakın gelecekte bir Hyenas beta veya hatta tam sürümün ayarlanıp ayarlanmadığını beklemek ve görmek zorunda kalacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.