Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Forza Motorsport Güncellemesi Dosya Boyutunu Düşürüyor

Forza Motorsport için yeni güncelleme yayımlandı. Artık oyunun dosya boyutu daha az. Ayrıca yeni pist ve iyileştirmeler oyuna dahil edildi.

Turn10 ekibi tarafından geliştirilen ve Xbox Studios tarafından biz oyun severlere sunulan yarış aksiyon oyunu Forza Motorsport için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere en son yayınlanan güncelleme içerisinde yeni pistler, dengeleme değişiklikleri, iyileştirmeler, performans artışı ve daha fazlası bizlere sunuldu. Şimdi ise yeni bir paket içeriği ile karşı karşıyayız.

Açıklanan detaylara göre Forza Motorsport için yayınlanan en son güncelleme içerisinde diğer özelliklerin yanı sıra yeni bir parkur yani pistin dahil olduğunu aktarabiliyoruz. Brands Hatch adındaki bu pistte istediğimiz şekilde yeni etkinliklere katılabiliyor, birçok yarışa dahil olabiliyor ve bu parkuru ezberlemek durumunda kalıyoruz. Bir pistte başarılı olmanın en büyük anahtarı pistin yapısını öğrenmek ve nerede ne zaman dönebileceğimizi kestirmek.

Forza Motorsport Boyutu Yüzde 15 Düştü

Dikkat çekici özellikleri ile beraber ön plana çıkan ve Steam platformu üzerinde karışık etiketine sahip olan Forza Motorsport’un son yaması sadece yeni bir pisti değil aynı zamanda oyunun dosyalarına müdahale ederek boyutunu azaltıyor. Bu sayede oyunun dosya boyutu değişkenlik gösterebiliyor ve bu boyutlara göz atacak olursak, Xbox Series X/S‘de 25 GB ve PC‘de ise 29 GB olduğunu söyleyebiliriz.

ForzaMotorsport Preview PressKit

Yayınlanan yeni güncellemenin detaylarını yeni paylaşılan fragman içerisinde görebilir ve bu fragmana da aşağıdan göz atabilirsiniz. Yeni bir yarış kariyerinize adım atmak istiyorsanız, rekabetçi modla diğer oyunculara karşı gelmek istiyorsanız ve kararlarınızla beraber gelişmiş araçlarla karşılaşmak istiyorsanız oyuna bir göz atmanızda fayda var. Oyunun aynı zamanda 35 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.