Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni FIFA 23 Güncellemesiyle Bazı Oyuncular Kel Oldu!

EA Sports'un FIFA 23 için yayınladığı son güncelleme, Ultimate Team maçlarında hem Antony hem de Rafael Leao'nun kel görünmesine sebep oldu. Futbolcuların yeni "imajlarını" gören FUT oyuncuları şaşkın.

FIFA 23 Ultimate Team oyuncuları, oyuna gelen son güncellemenin ardından büyük bir şaşkınlık yaşadı. FUT maçlarında hem Antony hem de Rafael Leao‘nun kel olduğunu gören oyuncular, neye uğradıklarını şaşırdı. İkonik futbol serisinin yeni halkası, birçok yeni yüz kaplamasıyla dolu. Özellikle, dünyanın dört bir yanından birçok yıldız oyuncu ve teknik direktörün yüzleri, dijital olarak tarandı ve oyuna aktarıldı.

EA Sports, zamanla yayınlanacak her güncellemede daha fazla yüzün oyuna yükleneceğini söylüyor. Fakat en son çıkan FIFA 23 yamasından sonra hem Antony hem de Rafael Leao artık kel ve tamamen sakalsız görünüyorlar. Gördüğü manzara karşısına şaşkınlık yaşayan bir Ultimate Team oyuncusu, soluğu Reddit‘te aldı.

Antony, FIFA 23 Ultimate Team’de Kel Görünüyor

FIFA 23 güncelleme

Manchester United’da forma giyen Antony’nin ekran görüntüsünü paylaşan kullanıcı, “Antony, oyunda gerçek yüzüne sahip olmadığı için hayal kırıklığı yaşıyordu ancak artık böyle mi görünecek?” dedi. Bazı kullanıcılara göre bu durum, yakın gelecekte güncellenmiş bir yüz kaplamasının geleceği anlamını taşıyor.

Öte yandan sadece Antony değil, Lisandro Martinez ve Rafael Leao‘nun da artık oyunda kel olduğu bildirildi. Umarım yakında bir güncellemede kel oyuncuların yeni bir yüz kaplamasıyla kendilerine biraz daha benzediğini görebiliriz!

FIFA lisansı altında geliştirilen son oyun olan FIFA 23, tüm platformlar için 30 Eylül’de piyasaya sürüldü. Ülkemizde 700 liraya satılan oyun, anti cheat sistemi kaynaklı birçok hatayla karşı karşıya. Çoğunlukla Olumsuz olan Steam incelemeleri, optimizasyon, çözünürlük, FPS drop başlıca olmak üzere birçok konuda sorun olduğunu gösteriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.