Yeni EverQuest 2 Ek Paketi Chaos Descending Çıktı

Yıllar geçse de EverQuest 2 güncellenmeye devam ediyor.

EverQuest 2’nin en son ek paketi Chaos Descending bugün ön sipariş için satışa açıldı ve 13 Kasım 2018 tarihinde de çıkışını yapacak. Buna rağmen ek paketi şimdi sipariş yoluyla alanlar beta sürümünü oynamaya hemen başlayabilecek.

EverQuest 2: Chaos Descending’in temel sürümü 34.99 dolardan satışa çıkarken, Collector’s Edition adlı koleksiyoncu sürümünün fiyatı ise 89.99 dolar. Ayrıca bir üst paket olan Premium sürüm de 139.99 dolardan satılacak.

EverQuest 2’ye Chaos Descending ile eklenen yeni özellikler şu şekilde olacak:

  • Genişletilen Hikaye: Bir şeyler Elemental Planes of Order’ı kaosa sürüklüyor! Norrathianlar ise dengeyi sağlamak için geri dönüyor ve EverQuest 2’nin hikayesi genişletiliyor.
  • Keşfedecek Yeni Elemental Planeler: Yeni alanlar, zindan temaları, macera görevleri, raidler ve çok daha fazlası EverQuest 2 dünyasına ekleniyor.
  • Yeni Binek Özellikleri: Yeni binek eklipman özellikleriyle oyuncular artık bineklerine daha ok güvenecekler. Ayrıca artık binekler 10. seviyeye kadar level atlayabilecek.

EverQuest 2 aslında free to play bir oyun olsa da, oyuncuların tam bir erişim için son ek paketi satın almaları gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol