Yeni Dead Cells Yamasında Oyuna Half-Life Levyesi Eklendi

Dead Cells oyununa yeni bir güncelleme ile Half-Life Levyesi eklendi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Half-Life: Alyx‘in lansmanını kutlamak için Dead Cells, Half-Life evreninin etrafında yeni bir silah, deri ve diyet ekleyen küçük bir güncelleme aldı. Silah, elbette, bir kapıyı veya “kırılabilir pervaneyi” kırdıktan hemen sonra kritik isabetleri ortaya çıkaran levye.

Dead Cells’in bir sonraki büyük içerik güncellemesinde artık Steam’de alfada oynanabilir. Oyunun geliştiricisi olan Motion Twin yapmış olduğu paylaşımda üçünün belirli biyomlara bağlı altı yeni düşman türünü tanıttı ve diğerleri için “farklı Boss hücrelerinde çeşitli seviyelerde gönderilir” dedi. Bu düşmanları tam olarak nerede bulacağınızı söylemiyor, bu yüzden bunu kendiniz keşfetmeniz gerekecek.

Güncelleme 18 ayrıca bir Portatif Kapı sunuyor. “Önünüzdeki çetelere bakarken sırtınızı kapatır ve dönmeye karar verdiğinizde ise size bir sersemletme etkisi yaratır. Twin Motion’ın yayınladığı yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Motion Twin, alfaya katılmadan önce, bir yedekleme yapmanızı tavsiye ediyor. Erişmek için Steam kütüphanenizdeki Dead Cells’e sağ tıklamanız, ‘özellikler’ ve ardından ‘betalar’ sekmesini tıklamanız ve ardından ‘Alpha – Not for the faint hearted‘ seçeneğini seçmeniz gerekir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol