Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Dead by Daylight Oyunları Duyuruldu!

Dead by Daylight hikayesi genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dead by Daylight evreninde geçecek olan yeni bir oyun üzerinden çalışınıldığı duyuruldu.

Çok oyunculu korku oyunu Dead by Daylight‘ın hikayesi yeni oyunlarla genişlemeye devam ediyor ve dikkat çekici yeniliklerle yepyeni bir deneyim sunmayı hedefliyor. Supermassive Games’in Dead by Daylight evrenine dayanan yeni oyunu, korku filmleriyle ünlenen Midwinter Entertainment‘ın elinden çıkacak. Supermassive‘in bu gizemli projesi, tek oyunculu ve hikaye odaklı bir korku oyunu olacak ve yapımın etkileyici evreninde geçecek.

Oyunda, Supermassive’in karakteristik özelliklerini taşıyan gerilim dolu bir deneyim sunulacak. Oyuncular, “yaşam ya da ölüm” seçimleriyle karşı karşıya kalacaklar ve sisin ulaşamayacağı yeni bir karakter kadrosuyla benzersiz bir deneyim yaşayacaklar. Oyunun orijinal geliştiricisi Behavior Interactive, bu işbirliğiyle hem yeni oyuncuları çekmek hem de mevcut hayranları memnun etmeyi hedefliyor. Stüdyo, yeni oyun ve film uyarlamasıyla birlikte oyunculara siste daha fazla seçenek sunmayı vaat ediyor.

Dead by Daylight Evreni Genişliyor

Dead by Daylight film uyarlamasını Blumhouse ile gerçekleştiren Behavior Interactive, korku filmi sektöründe kendini kanıtlamış bir yapım şirketiyle işbirliği yapmanın avantajını kullanıyor. Behavior Interactive, yan kuruluşu Midwinter Entertainment tarafından geliştirilmekte olan başka bir Dead by Daylight yan oyununu duyurdu.

Dead-by-Daylight-redeem-kodlari-2

Bu ikinci oyunun dört oyunculu bir kooperatif deneyimi olacağı ve “açgözlülük ve şehvet” temalarına odaklanacağı açıklandı. Henüz detayları netleşmemiş olsa da, oyuncuların heyecanla beklemesi gereken bir deneyim olacağı tahmin ediliyor.

Yapım sürekli olarak yeniliklerle genişleyen ve kullanıcılarına farklı deneyimler sunan bir oyun olarak öne çıkıyor. Supermassive Games’in katkılarıyla geliştirilen yeni oyun ve diğer yan oyunlar korku tutkunlarını heyecanlandırırken, yapımın evrenini daha da zenginleştirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.