Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Dead by Daylight Haritası For Honor Temalı Olacak

Dead by Daylight'ın bir sonraki bölümünün For Honor temalı olacağı iddia edildi.

Dead by Daylight ve For Honor, Behavior’un çok oyunculu korku oyunu ve Ubisoft’un tamamen farklı geçmişlerden ve türlerden gelen aksiyon-macera oyunu ile pek de benzer değil ancak güvenilir bir sızıntı kaynağına göre, korku oyununun yeni haritası For Honor ile işbirliğine dayanacak.

Geçmişte, Sheva ve Carlos’un efsanevi görünümler olarak piyasaya sürüleceğini ve Wesker’ın The Mastermind olarak adlandırılacağını, Terminus ve Awakened Awareness gibi avantajlar kullanacağını vaktinden önce doğru bir şekilde ortaya koyan DBD Leaks, bugün sıradaki Dead by Daylight bölümünün, Ubisoft’un samuraylar ve Vikinglerle savaştığınız dönem oyunu For Honor’dan ilham alan tamamen yeni bir diyar ve yeni bir harita içerecek.

Dead by Daylight x For Honor İşbirliği

Dead by Daylight

For Honor’un gerçekten hiçbir şekilde bir korku oyunu olmadığı göz önüne alındığında, bu garip bir kombinasyon gibi görünüyor ancak Ubisoft’un ortamlarına, mızraklara, sopalarına ve öfkeli karakterlerine tekrar bakarsanız, For Honor ve Dead by Daylight işbirliği daha anlamlı görünecek. Hatta bazı For Honor temalı katiller görmemiz bile mümkün.

For Honor, Dead by Daylight ile işbirliğine gerçekten tam olarak uygun olmasa da, 2021’de oyuncuların Dominion modunda bir YZ arkadaşı olarak DBD’den The Trapper’ı kullanmalarına izin veren bir Cadılar Bayramı etkinliği düzenledi. Buradan yola çıkarak, For Honor karakterlerinin de DBD’ye bu cadılar bayramı gününde gelmesi fazlasıyla olası.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.