Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni DC Filmlerini Göreceğimiz DC FanDome 2022 İptal Edildi

DC sinematik evrenini 10 yıllık bir plan çerçevesinde yeniden yapılandırmaya karar veren Warner Bros. Discovery, yılın en çok beklenen eğlence etkinliklerinden biri olan DC FanDome 2022'yi iptal etti.

Gotham Knights, Black Adam ve Shazam Fury of the Gods gibi yeni DC projelerini görmeyi beklediğimiz DC FanDome 2022, çok da sürpriz olmayan bir kararla iptal edildi. DC Genişletilmiş Evreni (DCEU) için 10 yıllık yeni bir yol haritası çizen ve bu kapsamda birçok dizi ve filmi iptal eden Warner Bros. Discovery, son yılların en büyük eğlence etkinliklerinden birine bu sene ara vereceğini açıkladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen yüz yüze etkinliklerin geri dönüşüyle birlikte çizgi roman hayranlarıyla yeniden buluşmaktan büyük bir heyecan duyacaklarını belirten şirket, seneye çok daha görkemli bir etkinlik gerçekleştireceklerinin sinyalini verdi. İlk olarak 2020’de düzenlenen DC FanDome, The Suicide Squad, Wonder Woman 1984 ve Justice League Snyder Cut filmlerini içermesi sebebiyle büyük bir ilgi gördü. Geçen seneki etkinlikte ise The Batman ve The Flash için yeni fragmanlar yayınlanmıştı.

DC FanDome 2022 Yılını Pas Geçecek

dc fandome 2022

Bu yıl, çoğunlukla San Diego Comic-Con gibi etkinliklere odaklanan WB Discovery, aynı zamanda 2022 DC filmlerinden Black Adam‘ı merkez alan büyük bir panel düzenledi. Amerikalı medya devi, şu anda Kevin Feige‘nin Marvel’da yaptığına benzer bir anlayışla kendi Marvel Sinematik Evreni’ni (MCU) oluşturmanın derdinde. Beklentilerin altında kalan DCEU için etkileyici bir vizyon ortaya koymaya çalışan stüdyonun bunda başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek.

Başrolünde Dwayne Johnson’ı izleyeceğimiz Black Adam, 21 Ekim’de vizyona girecek. Shazam serisinin devam filmi Fury of the Gods ise 17 Mart 2023 tarihinde sinemalarda olacak. Bu arada DC oyunu Gotham Knights çıkış tarihine de çok az bir vakit geldi. WB Games Montréal tarafından geliştirilen RPG, 21 Ekim’de PlayStation 5, Xbox X / S Series ve Microsoft Windows için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.