Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Cyberpunk Oyunu ‘Gripper’ Duyuruldu

Gripper'da motosikletli kahramanımızın kullandığı teknolojik bir kıskaç ile robot düşmanlarınızı parçalara ayırabilirsiniz.

Heart Core’un ilk oyunu Gripper duyuruldu. Hiç geleceğin çorak arazilerinin ve şehirlerinin distopik çorak topraklarında inanılmaz derecede şık görünümlü cyberpunk motosikletiniz ile tur atmak istediniz mi?

Gripper, motosikletinizi geliştirmek için tamamen zorlu bossları alt etmek için uzun bir yolculuğa çıkacağınız aksiyon dolu bir bağımsız yapım olacak. Evet, bu özünde ‘boss rush’ dediğimiz türden bir yapım olacak ve tüm amacınız kendinizi zorlu bosslarla karşı karşıya getirmek ve onları nasıl paramparça edeceğinizi bulmak olduğu oyunlardan biri olacak.

Gripper Steam’de Çıkış Yapacak

Yeni Cyberpunk Oyunu 'Gripper' Duyuruldu

Bununla birlikte, diğer boss rush oyunlarının aksine, Gripper özelleştirilebilirlik ve farklı oynanış tarzlarına odaklanacak. Oyunun özü, motosikletinizin kıskaç kancasıyla bossları yok etmek ancak bol bol özelleştirme seçeneğiniz de mevcut. Kozmetik ekleyebilecek veya sağlığınızı yükseltebileceksiniz ancak aynı zamanda motosikletinize çok çeşitli donanımlar da ekleyebileceksiniz.

Gripper en azından bir parça olay örgüsü ve hikayeye sahip olmayı vaat ettiğinden, boş boş robot kesmeyeceksiniz. Kahramanımız, ailesini kurtarmak ve çökmekte olan dünyanın sırlarını ortaya çıkarmak için çöllerde yolculuk yapacak. Geliştiriciler, hikayenin “gizem ve kayıp” hakkında olduğunu ve kahramanımızın “hayati seçimler” yapmasına yardım etmenizi içereceğini de belirtti.

Oyunun grafikleri de kesinlikle şahsına münhasır olmuş. Kesinlikle hareket halindeyken ekran görüntülerinde olduğundan çok daha iyi görünen oyunlardan biri. Ayrıca oyun hikayesinin önemli bölümleri için iyi yapılmış animasyonlu ara sahnelere sahip görünüyor, bu yüzden ara sahneler oyuna ayrı bir keyif katacak. Son olarak, oyun 2023’ün ilk çeyreğinde Steam‘de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.