Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni COD Oyunu, Call Of Duty: Black Ops Cold War Olarak Adlandırılacak

Son çıkan sızıntılara göre, Call of Duty'nin yeni oyununun adı Call of Duty: Black Ops Cold War olacak.

Call of Duty serisinin yayıncısı olan Activision, henüz Call of Duty’nin bu yıl çıkması beklenen oyununu resmi olarak açıklamadı, ancak ortaya çıkan yeni bir sızıntı büyük olasılıkla oyunun adını ortaya koyuyor. Bu sızıntıya göre, Call of Duty 2020’nin adı Call of Duty: Black Ops Cold War olacak.

Yeni COD Oyunu Call Of Duty Black Ops Cold War Olarak Adlandırılacak 1

Oyun hakkında çok fazla şey bilmiyoruz ancak bildiğimiz kadarıyla Modern Warfare ile aynı oyun motorunu kullanacağı. Oyun, soğuk savaş olarak adlandırılan Vietnam savaşını konu alacak ve Black Ops ile karşılaştırıldığında daha gerçekçi ve daha gerçek olaylara dayanacak ve Modern Warfare’a göre daha kanlı olacak.

Haziran 2020 tarihinde oyunun çok oyunculu modundan bazı sahneleri içeren bir video sızmıştı, ancak Activision bu görüntüleri internet ortamından kaldırtmıştı. Daha sonra Haziran ayının sonlarına doğru YouTuber Xclusive Ace, oyunun çok oyunculu modları hakkında bazı ayrıntıları sızdırdı. YouTuber’ın belirttiği üzere, yeni çıkacak olan Call of Duty oyununda Campaign, Çok Oyunculu ve Zombilerin bulunduğu bir mod’a sahip olacak.

Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War’u 2020 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bu nedenle, Ağustos 2020’de Sony’nin yaklaşan etkinliği sırasında resmi açıklamasını görebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.