Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

7.6

Kullanıcı

Yeni Çıkan Bir Söylentiye Göre Call Of Duty: Warzone Mart Ayında Çıkış Yapacak

Bir söylentiye göre Call of Duty: Warzone Mart ayında çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Call of Duty: Modern Warfare‘in ardından kısa süre önce oyunun yol haritası ile ilgili geliştirici bir görsel yayınlamıştı. Activision, bir sonraki oyun çıkana kadar oyunun kabaca 1 yıl kadar oynanıp daha sonra ki aşamalara geçileceğini söylemişti. Bugün, gelmesi beklenen Battle Royale modu için de biraz fikir sahibiyiz. Oyunun Mart ayında çıkacağına dair bir söylenti internet’te dolaşmaya başladı.

Call of Duty: Warzone adıyla yaklaşmakta olan Battle Royale modu hakkında daha önce bir çok söylenti çıktı ve bu mod hakkında bir çok şey duymuştuk. Bu modun ne zaman geleceği hakkında çok fazla spekülasyon yapıldı. VGC‘ye göre mod yakında oynanabilecek. Kaynaklarına göre, modun çıkması bir kaç hafta uzaklıkta. Yani önümüzdeki ay’da çıkması muhtemel.

Call of Duty: Modern Warfare , PlayStation 4, Xbox One ve PC için oynanabilir durumda. Warzone modu VGC’nin söylediği gibi olursa büyük olasılıkla Mart ayı başlarında gelecek. Şu andan itibaren, modun nasıl işleyeceğine dair sağlam detaylarımız yok, ancak muhtemelen Call of Duty: Black Ops 4 için Battle royale mod’u olan Blackout‘a benzeyecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol